Inflacja. Jedna rada jak z nią walczyć.

Po długim czasie inflacja wróciła jako temat rozmów na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Przez wiele lat była na niskim poziomie, nie mając szans wygrać z aktualnymi wydarzeniami w sporcie, polityce i u celebrytów.
około min czytania

Niestety, obecnie stanowi dla innych tematów poważną konkurencję w walce o czołowe nagłówki gazet i atencję w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak ochronić przed nią swoje pieniądze.

W cyklach gospodarczych zdarzają się takie momenty, kiedy inflacja jest wysoka i walka z nią staje się większym wyzwaniem. Jak sobie z nią radzić? Co jest kluczowe, żeby nasze antyinflacyjne inwestycje miały większą szansę na sukces? Obejrzyj poniższy film, aby poznać odpowiedzi na te pytania!

Natomiast jeśli chcesz mocniej zgłębić temat, możesz obejrzeć także poniższe webinarium. Omawiamy w nim, dlaczego obecnie inflacja jest wysoka, kiedy może zacząć spadać i jakie są możliwości budowania antyinflacyjnego portfela z wykorzystaniem produktów dostępnych w PKO Banku Polskim.

Łukasz Mickiewicz
Menedżer w PKO Banku Polskim