Moc lokat i procentów

Dla tych, którzy oczekują atrakcyjnych i bezpiecznych rozwiązań oraz produktów adekwatnych do ich aktualnych potrzeb i sytuacji: lokata z licznikiem, mobilna i 60+. Oprocentowanie nawet 5,75 proc. Zobacz, ile można zarobić, oszczędzając na lokatach PKO Banku Polskiego.
około min czytania

Oprocentowanie Lokaty mobilnej wzrasta ponad dwa razy!

PKO Bank Polski przygotował atrakcyjną, konkurencyjną ofertę depozytową dla klientów indywidualnych,  z oprocentowaniem nawet 5,75 proc. w skali roku. Już 20 maja istotnie zmieni się oprocentowanie Lokaty mobilnej, a najpóźniej 1 czerwca pojawią się kolejne, atrakcyjne cenowo produkty, oraz wzrośnie oprocentowanie już istniejących lokat. Nowa oferta skierowana będzie zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku.

Już od 20 maja 2022 roku

Lokata mobilna PKO Banku Polskiego

- Bez wychodzenia z domu - założysz ją za pośrednictwem IKO

- do 50 000,00 złotych

- Lokata trzymiesięczna ⇨ lokata miesięczna

- Zmiana oprocentowania z 2,5% na 5,75%⇧

 

Wysokie oprocentowanie lokat będzie przekraczało poziomy dostępne dotychczas na rynku. Co więcej, Lokatę mobilną będzie można założyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO.

Nowości PKO Banku Polskiego, dzięki którym zadbasz o swoje finanse

Oprócz tego najpóźniej 1 czerwca 2022 roku PKO Bank Polski wprowadzi kolejne nowości, które przypadną do gustu wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje finanse:

 Infografika - lokaty

Klient będzie mógł założyć maksymalnie jedną lokatę każdego rodzaju.