Bądź przezorny przed wyjazdem! Pamiętaj o ubezpieczeniu domu lub mieszkania!

Narty – są, kask też, ubrania na zmianę – spakowane. Łańcuchy na koła – w bagażniku. Pozostaje zamknąć za sobą drzwi i wyruszyć na zimowy wypoczynek. Aby spać na nim spokojnie, warto wykupić ubezpieczenie mieszkania.
około min czytania

Ubezpieczenie nieruchomości MójDom24 zostało tak przygotowane, aby spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Możesz skorzystać z jednego z dwóch wariantów.

Pierwszy to Pakiet elastyczny to ubezpieczenie nieruchomości przeznaczone dla właścicieli domów i lokali mieszkaniowych, drugi – Pakiet zabezpieczający potrzeby osób nieubezpieczających nieruchomości, zawierający aż trzy gotowe warianty: ruchomości domowe, OC w życiu prywatnym oraz Assistance domowe. Oferta jest bardzo elastyczna i bez trudu każdy z nas znajdzie tam coś dla siebie.

Z Pakietem elastycznym zyskujemy m.in.:

  • kompleksowe zabezpieczenie mienia, w tym ubezpieczenie domu lub ubezpieczenie mieszkania do kredytu hipotecznego
  • kontrolę nad wyborem przedmiotu ubezpieczenia i wysokością swojej składki oraz sumy ubezpieczenia; wybrana wysokość sumy ubezpieczenia ma wpływ na limity ubezpieczenia
  • składkę wyliczaną na bazie wybranych zakresów i sum ubezpieczenia – wysokość miesięcznej składki dla pakietu elastycznego zaczyna się od 28 zł.

Ubezpieczenie otrzymamy również w innej sytuacji. – Klienci posiadający kredyt hipoteczny lub pożyczkę hipoteczną w PKO Banku Polskim zobowiązani są ubezpieczyć nieruchomość stanowiącą ich zabezpieczenie – mówi Anna Śnigórska-Modes z 1 Oddziału PKO Banku Polskiego w Opolu. – Nasz Bank jest bardzo elastyczny i daje kredytobiorcom możliwość wyboru towarzystwa ubezpieczeniowego. Większość klientów decyduje się jednak na zakup polisy za pośrednictwem PKO Banku Polskiego w T.U.PKO Ubezpieczenia, ponieważ polisa jest dostosowana do wymogów udzielonego kredytu lub pożyczki. Jest wygodna, gdyż raz zawarta podlega automatycznemu odnowieniu, jest atrakcyjna cenowo, a ewentualna szkoda nie powoduje wzrostu ceny składki w kolejnych okresach ochrony. Klienci bardzo cenią sobie takie rozwiązanie.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania da nam poczucie spokoju nie tylko, gdy każdego dnia wychodzimy do pracy, ale przede wszystkim, kiedy całą rodziną wyjeżdżamy na dłuższy wypoczynek.

Aleksandra Pietruczuk