Bezpiecznej drogi! Promocja ubezpieczenia Moje Podróże24

W góry czy na Mazury? A może nad tropikalne morze? Nie ma znaczenia, czy wybierzecie bieszczadzkie połoniny, czy spacery po egzotycznych plażach, pamiętajcie, że udane wakacje to bezpieczne wakacje. Bezpieczne, czyli ubezpieczone w PKO Ubezpieczenia.
około min czytania

Nie możemy zagwarantować, że lato rozpieszczać będzie Was słoneczną pogodą i łagodnym ciepłym deszczem. Możemy jednak sprawić, by ewentualne nieprzyjemne wypadki nie przysporzyły dodatkowych zmartwień. Dla klientów PKO Banku Polskiego mamy specjalny 10-procentowy rabat na ubezpieczenie Moje Podróże24 oferowane przez PKO Ubezpieczenia. Promocyjna oferta obowiązywać będzie przez całe wakacje, a nawet ciut dłużej, bo od 12 czerwca do 12 września. 

Dla kogo ta promocja?

Dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego, którzy korzystają z serwisu iPKO lub aplikacji IKO. Kod rabatowy zostanie udostępniony w treści e-maila, SMS-a lub w formie powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO lub w wiadomości dostępnej w serwisie internetowym iPKO po zalogowaniu się do niego albo w przypadku połączenia się z infolinią PKO BP - w formie ustalonej z klientem. Kod będzie można znaleźć również na stronie www PKO Banku Polskiego w sekcji Ubezpieczenie turystyczne.

Obejrzyj film i przekonaj się, jak łatwe jest zawarcie ubezpieczenia:

 

Inne zniżki? Cały czas obowiązują

Kupując ubezpieczenie w ramach tej promocji, możecie skorzystać również z innych zniżek – przecież wakacje to nie czas na ograniczanie się. Inne obowiązujące zniżki przy zakupie ubezpieczenia Moje Podróże24 to: zniżka z kartą EKUZ (30%), zniżka rodzinna (10%), zniżka z Kartą Dużej Rodziny (10%).

Zniżki naliczane są od kwoty pozostałej po uwzględnieniu każdej kolejnej zniżki i łączą się. Zniżki naliczane są w następującej kolejności: zniżka rodzinna, zniżka z Kartą Dużej Rodziny, zniżka z kartą EKUZ, kod rabatowy udzielany w ramach tej promocji.

Jak wykupić ubezpieczenie?

  • Zaloguj się do IKO/iPKO. Przejdź kolejno do: Moje produkty → Ubezpieczenia → Podróżne → Oblicz składkę.
  • Wypełnij wniosek. Uzupełnij dane i wybierz zakres ochrony. Aby otrzymać zniżkę, należy we wniosku o ubezpieczenie wpisać kod LATOZPKO24.
  • Potwierdź zakup. Opłać składkę i zatwierdź zakup ubezpieczenia.
  • Ciesz się wakacjami! Ahoj przygodo!.

Co zyskujecie wykupując ubezpieczenie Moje Podróże24?

Pewność, że nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będzie sprawdzony partner, który oferuje szeroki zakres ochrony. Ubezpieczenie zapewnia ochronę zdrowia, bagażu i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym podczas wypoczynku, pracy oraz uprawiania sportu w Polsce i za granicą. Ubezpieczenie podróżne można kupić w serwisie iPKO lub przez aplikację mobilną IKO nawet w dniu wyjazdu.