Podcast „O biznesie i faktoringu” – Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „Łysoń”

Od garażowej produkcji do wielkiego, międzynarodowego biznesu – posłuchajcie inspirującej historii o firmie, która powstała z pasji do pszczelarstwa i o tym, w jaki sposób #faktoring pomógł rozwinąć jej skrzydła.
około min czytania

Gościem naszego podcastu jest Tomasz Łysoń, Prezes Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego „Łysoń”, którego firma działa od 29 lat i jest obecna na ponad 80 rynkach świata. W Europie jest największą firmą w branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stała się pionierem w produkcji sprzętu pszczelarskiego.

„Twoje pszczoły są naszą pasją” - tak brzmi misja przedsiębiorstwa. Tworzymy dla Was (pszczelarzy), dla pszczół coś dobrego. Urządzenia, technologie, które usprawniają pracę na co dzień – mówi nasz gość.

Temat pszczół był obecny w rodzinie Tomasza Łysonia od pokoleń. Z podcastu dowiecie się, od czego wszystko się zaczęło, jak wyglądała jego droga do sukcesu i czy w tej beczce miodu była też łyżka dziegciu.

Serdecznie zapraszamy do słuchania!

„O biznesie i faktoringu” – to nowy cykl naszych autorskich podcastów, w których o historie niezwykłych biznesów oraz o to jak w ich rozwoju pomógł faktoring swoich gości dopytuje Piotr Mierzejewski, Prezes PKO Faktoring.