PowerB@nk. Jak postawić pierwsze kroki w dropshippingu? Webinar Tomasza Jaroszka

Prowadzisz własny sklep internetowy, ale masz już dosyć pakowania i wysyłania produktów do klientów? Nie stać cię na magazyn? A może po prostu chcesz skupić się na innych aspektach swojego biznesu? Nic prostszego! Dropshipping to coś dla ciebie.
około min czytania

Dropshipping to rodzaj działalności e-commerce, który od lat zyskuje na popularności, między innymi dlatego, że dzięki niemu w polskich sklepach zyskujemy dostęp do towarów z całego świata. To świetna opcja szczególnie dla małych firm, które nie posiadają własnego magazynu lub wielu pracowników. Najprościej mówiąc, dropshipping występuje wtedy, gdy towary, które oferujesz, znajdują się w magazynie zewnętrznego dostawcy. To od niego kupujesz towary, które ten wysyła w twoim imieniu do twojego klienta.

Brzmi kusząco? Obejrzyj webinar, w którym Tomasz Jaroszek opowie o wadach i zaletach dropshippingu, wyjaśni bardziej szczegółowo, czym jest to zjawisko, a także podpowie, jak stawiać swoje pierwsze kroki w tego typu biznesie.

Tomasz Jaroszek, niegdyś dziennikarz, a obecnie YouTuber, podcaster i bloger, to przede wszystkim ekspert w dziedzinie finansów. Od lat dzieli się swoim doświadczeniem tak, aby jego porady przełożyły się na konkretne decyzje finansowe i poprawiły sytuację materialną jego odbiorców.