PowerB@nk na start. Rozkręć nową firmę

Zakładasz biznes? Skorzystaj ze wsparcia w prowadzeniu biznesu. Wybierz komplet niezbędnych usług do założenia własnej strony internetowej oraz zasięgnij porady wyspecjalizowanych księgowych. Zobacz, co możesz otrzymać w ramach promocji.
około min czytania

Prowadząc biznes, szybko się zorientujesz, że stare powiedzenia o tym, że czas to pieniądz i każdy grosz się liczy są naprawdę mądre. Dlatego tak niezwykle użyteczne są narzędzia on-line – tańsze i znacznie bardziej praktyczne. Jedne przydadzą się wyłącznie w działaniach w sieci, inne wykorzystasz również w offline.

Nowoczesny biznes już nie może się bez nich obejść. Dlatego warto o tym pomyśleć i wejść na rynek jako nowoczesna i konkurencyjna firma. W sieci znajdziesz szereg różnego rodzaju narzędzi marketingowych, które – odpowiednio wykorzystane – sprawią, że będziesz sprzedawać więcej, a e-biznes rozwinie skrzydła.

Znajdziesz te do wysyłki newslettera, tworzenia kampanii reklamowych, czy mediów społecznościowych, jak również narzędzia do content marketingu oraz grafiki i designu.

Otwierając jedno z kont w PKO Banku Polskim otrzymasz cały pakiet ciekawych rozwiązań dla firmy. PowerB@nk na start to komplet niezbędnych usług do posiadania własnej strony WWW i firmowego adresu e-mail. Dzięki nim:

 • szybko i łatwo zarejestrujesz domenę – za darmo przez rok,
 • ułatwisz znalezienie firmy w internecie, dzięki prostemu do zapamiętania adresowi strony WWW,
 • otworzysz nieograniczoną liczbę subdomen,
 • skorzystasz z darmowego wsparcia technicznego 24/7,
 • będziesz miał gwarantowane bezpieczeństwo – skorzystasz z zaufanych serwerów home.pl.

To jednak nie wszystko. Otrzymasz również hosting za 0 zł przez rok, czyli Twoje miejsce w sieci, gdzie będziesz mógł przechowywać swoje pliki, strony WWW oraz pocztę. Do tego dostaniesz w pakiecie Certyfikat SSL, co zapewni Ci bezpieczeństwo oraz kreator stron internetowych, aby łatwo stworzyć jej projekt przy pomocy gotowych szablonów i modułów.

Ponadto w pakiecie masz: pocztę-mail we własnej domenie, kopię bezpieczeństwa i ochronę antywirusową. Aby stać się posiadaczem domeny oraz hostingu, Certyfikatu SSL i kreatora WWW należy:

 1. Otworzyć PKO Konto Firmowe/PKO Konto Firmowe Premium/PKO Rachunek dla Przedsiębiorstw.
 2. Aktywować PowerB@nk na start.
 3. Z PKO BP Finat dostaniesz na adres e-mail kod dostępu do home.pl, który uprawnia do zakupu domeny oraz hostingu, Certyfikatu SSL i kreatora.
 4. Kod dostępu należy wykorzystać podczas rejestracji na platformie zakupowej home.pl pod adresem: https://home.pl/

Pomoc w prowadzeniu firmy to nie tylko narzędzia, ale również fachowa wiedza. Aktywując e-Księgowość w ramach Pakietu Startowego, dostaniesz konsultacje z wyspecjalizowaną księgową (0 zł – 1 h).

Zakres Konsultacji z Księgową obejmuje odpowiedzi na zapytania dotyczące:

 • możliwości odliczenia podstawowych kosztów działalności takich jak: koszty zakupu i użytkowania samochodu, koszty zakupu i rozliczenia użytkowania lokalu, koszty podróży służbowych, koszty zakupu towarów,
 • zasad amortyzacji środków trwałych,
 • stosowania odpowiednich stawek VAT na terytorium Polski dla towarów i usług,
 • zasad zakupu i fiskalizacji kas fiskalnych,
 • wyboru formy opodatkowania podatkiem dochodowym,
 • obowiązków w zakresie rejestracji do ubezpieczeń społecznych;
 • możliwości korzystania z ulg w ubezpieczeniach społecznych;
 • rejestracji do podatku VAT.

Konsultacje możesz wykorzystać jednorazowo lub w dwóch częściach po 30 minut każda.

Skorzystaj z konsultacji z wyspecjalizowaną księgową w trzech prostych krokach:

 • Podczas otwierania rachunku firmowego zaznacz chęć korzystania z e-Księgowości.
 • Po otwarciu konta zaloguj się do iPKO, wejdź w zakładkę Moja firma i aktywuj e-Księgowość.
 • Aktywuj PowerB@nk na start i skorzystaj z konsultacji z księgową.

PowerB@nk na start na pewno warto polecić tym, którzy chcą rozkręcać nowoczesną firmę. Pamiętaj, że to nie tylko narzędzia, które ułatwią pracę i dotarcie do klientów, ale również zbudują Twój wizerunek na rynku.