Premia do 2200 zł za konto firmowe z kartą debetową Visa i terminalem

Przedsiębiorcy, którzy otworzą konto firmowe w PKO Banku Polskim wraz z kartą debetową Visa, dokonają min. 5 transakcji bezgotówkowych i podpiszą umowę o terminal POS mogą liczyć na premię nawet do 2200 zł.
około min czytania

W nowej ofercie promocyjnej bank zachęca do skorzystania z produktów niezbędnych do prowadzenia firmy, która dopiero rozpoczyna swoją działalność.

W PKO Banku Polskim potrzeby naszych klientów są zawsze na pierwszym planie. Dlatego dostarczamy im wygodne i dostosowane do ich potrzeb narzędzia, które ułatwiają codzienne zarządzanie biznesem. Dla firm, które zdecydują się otworzyć u nas konto wraz z kartą debetową Visa i terminalem POS oraz spełnią proste warunki promocji, przygotowaliśmy specjalną premię „na dobry początek”. W ramach promocji, przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet 2200 zł wsparcia finansowego. To nie tylko cenny zastrzyk gotówki na start, ale także wyraz naszego zaangażowania w rozwój nowych firm. Jestem przekonany, że to obecnie najbardziej konkurencyjna oferta na rynku, dzięki której przedsiębiorcy poza produktami niezbędnymi do prowadzenia działalności, mogą zyskać również dodatkowe środki na rozwój swojego biznesu

– mówi Radosław Hutnik, dyrektor Pionu Transformacji Bankowości Korporacyjnej i Przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim.

Klienci mogą uzyskać premię na następujących warunkach:

  • 500 zł za wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa do 31 sierpnia 2024 r. Każdy zwrot lub anulowanie transakcji pomniejsza tę liczbę;
  • 500 zł za otwarcie konta firmowego wraz z kartą debetową Visa, jeśli od 1 stycznia do 3 czerwca 2024 r. nie mieli konta dla firm w PKO Banku Polskim;
  • 1200 zł za podpisanie umowy o terminal POS. Firma może otrzymać maksymalnie 1200 zł niezależnie od liczby zamówionych terminali.

Przedsiębiorcy mają  do wyboru dwa konta firmowe. W zależności od swoich potrzeb mogą założyć PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium, korzystając z serwisu iPKO, aplikacji IKO lub strony internetowej banku.

PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla firm o mniejszej skali, w tym dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej wygodnym rozwiązaniem jest założenie konta wraz z równoczesną rejestracją firmy w CEIDG - wystarczy złożyć jeden wniosek w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Z kolei PKO Konto Firmowe Premium powstało z myślą o małych i średnich firmach, które mają większe potrzeby rozliczeniowe oraz potrzebują bardziej zaawansowanych usług.

Konto firmowe

  • 0 zł za prowadzenie konta przez pierwsze 6 mies. – jeśli prowadzisz firmę krócej niż rok.
  • 0 zł za prowadzenie konta dla aktywnych firm (przy zapewnieniu określonych miesięcznych wpływów na to konto).
  • 0 zł za obsługę karty z funkcją wielowalutową – przy min. 5 płatnościach kartą w jej okresie rozliczeniowym (inaczej 10 zł/mies.).
  • Do 2 200 zł premii – za otwarcie konta firmowego z kartą i spełnienie pozostałych warunków naszych promocji.

Otwarcie rachunku w PKO Banku Polskim daje firmie wiele korzyści. Wydawana do kont karta debetowa Visa jest kartą wielowalutową, co oznacza że jedna karta może być wspólna do rachunku w złotym i pomocniczych rachunków w 19 walutach. Służbowa karta debetowa wielowalutowa Visa będzie bezpłatna pod warunkiem zrobienia 5 transakcji. Kartą można zarządzać online w serwisie iPKO; wpłacać i wypłacać gotówkę w kraju i za granicą (także przez internet) bez przewalutowania. Klient nie płaci za wydanie dowolnej liczby kart debetowych. Wpłaty we wpłatomatach do 50 tys. zł miesięcznie są bezpłatne. Rachunek pomocniczy jest bezpłatny przy wpływach 2 tys. zł. Klient może bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego.

Z kolei terminal POS daje firmie bezpieczeństwo, elastyczność, wygodę, jak również przyczynia się do wzrostu obrotów. Dzięki udziałowi w Programie Polska Bezgotówkowa firma zostaje zwolniona z opłaty za najem terminal przez pierwsze 12 miesięcy i nie płaci prowizji od transakcji do łącznej kwoty obrotu 100 tys. zł. Poza Programem najem terminala kosztuje od 29,90 zł do 39,99 zł miesięcznie, w zależności od jego rodzaju. Przedsiębiorca może również korzystać z terminala w telefonie LikePOS. To nowoczesna aplikacja, która po zainstalowaniu w smartfonie pozwala przyjmować płatności zbliżeniowe o dowolnej wartości, także te wymagające autoryzacji kodem PIN. Miesięczny koszt utrzymania aplikacji LikePOS dla firmy to 4,99 zł.

Promocja będzie trwać do 31.08.2024 r. Liczba uczestników, którzy mogą otrzymać nagrody, jest ograniczona i wskazana w regulaminach promocji „Do 1000 zł dla Twojej Firmy. Na dobry początek” oraz „Odbierz 1200 zł z terminalem POS”. Maksymalna suma premii, którą może dostać klient, to 2200 zł. Z promocji mogą skorzystać firmy o przychodach do 15 mln zł, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą w Polsce i otworzą konto firmowe w PKO Banku Polskim.

Katarzyna Ewert-Gandzel
Komunikacja oferty bankowości detalicznej,
inwestycyjnej i dla firm