E-sklep szyty na miarę

Kompleksowe rozwiązania to wygoda, której tak bardzo potrzebujemy w naszym biznesie. Zarządzanie firmą ma być przecież łatwe i szybkie. PKO Konto Firmowe daje zdecydowanie więcej – możliwość zaprojektowania oraz uruchomienia własnego sklepu internetowego, czyli przeniesienia swojej działalności do globalnej sieci.
około min czytania

Pracownik doskonały

Dziś sukces w biznesie nieodłącznie wiąże się z nowymi technologiami, których zadaniem jest wspieranie nas w codziennym prowadzeniu firmy. Właśnie dlatego PKO Bank Polski dostosował Konto Firmowe, przeznaczone przede wszystkim dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, do nowych trendów. Wystarczy dostęp do internetu, żeby w pełni wykorzystać możliwości Asystenta firmowego.

To aplikacja połączona z kontem bankowym, która monitoruje wydatki oraz przypomina o  stałe płatności, m.in. takich jak ZUS. Jest wyposażona w kalendarz zintegrowany z płatnościami oraz automatycznie zapisuje kontakty naszych partnerów. To doskonały pracownik, który nie generuje kosztów.

Asystent finansowy jest narzędziem analitycznym, dzięki któremu nie umknie nam żadna operacja finansowa na koncie. Wszystko znajduje się w jednym miejscu mówi Mariola Barbarska, starszy doradca klienta w Oddziale 1 PKO Banku Polskiego w Ostródzie. Klient musi być świadomy co dzieje się w jego finansach, na bieżąco kontrolować wpływy i wydatki.

Sprzedawaj w sieci

Kolejną zaletą produktu jest możliwość założenia e-sklepu na platformie Shoplo wszystko z poziomu bankowości elektronicznej iPKO. Konto firmowe daje nieograniczone możliwości dla tych, którzy zamierzają rozpocząć internetowy handel lub nie są zadowoleni z dotychczasowych rozwiązań. Tu klienci mogą skorzystać z dowolnych szablonów lub stworzyć witrynę według własnego pomysłu. Wszystko jest możliwe.

E-sklep otrzyma bogate wsparcie: od płatności po dostawę, a także ekspertów, którzy na bieżąco będą dbali o jego bezpieczeństwo. Rozwiązanie można bezpłatnie przetestować przez pierwsze 15 dni użytkowania.

Zdecydowałem się na PKO Konto Firmowe ze względu na jego duże możliwości i wszechstronność. Dostałem w pakiecie wszystko czego potrzebowałem mówi Andrzej Ledworowski z Kalisza, który właśnie uruchomił swój pierwszy sklep. Zamiast uczyć się dodatkowych rzeczy, oddałem się w ręce fachowców, a oni przygotowali całość zgodnie z najwyższymi standardami.

PKO Konto Firmowe, które daje możliwość stworzenia e-sklepu, to zupełna nowość na rynku. Jesteśmy prekursorami tego rozwiązania, staramy się rozwijać zgodnie z nowymi technologiami. Współpraca z Shoplo, profesjonalistami w tej dziedzinie, nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej. Klient zostanie poprowadzony za rękę od samego początku do końca. Na pewno jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby założyć biznes, ale nie posiada fachowej wiedzy podkreśla Mariola Barbarska.

Korzyści za zero złotych

PKO Konto Firmowe jest bezpłatne dla rozpoczynających działalność gospodarczą oraz dla klientów aktywnie korzystających z rachunków. Nie płacimy za przelewy internetowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego, przelewy krajowe przez aplikację IKO, za dostęp do bankowości elektronicznej iPKO i aplikacji IKO, wydanie kart debetowych, wypłaty gotówki z bankomatów PKO Banku Polskiego oraz wyciąg elektroniczny i za powiadomienia SMS przez 3 miesiące od momentu otwarcia rachunku.

Małe i średnie firmy oczekują od banków nie tylko odpowiednio dopasowanej oferty produktowej, ale również wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu. Dlatego cały 2018 rok stał pod znakiem prac nad nowymi rozwiązaniami dla przedsiębiorców. Wprowadziliśmy możliwość rejestracji firmy w CEIDG z poziomu serwisu transakcyjnego iPKO, udostępniliśmy asystenta firmowego i e-sklep oraz aktywnie uczestniczymy w Programie Polska Bezgotówkowa. Od grudnia można także założyć konto firmowe przez serwis iPKO całkowicie zdalnie, a już pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami Łukasz Czech, Departament Klientów Małych i Średnich Przedsiębiorstw PKO Banku Polskiego.

Piotr Dunaj