#KandydatNaGwiazde – odc.6

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde.
około min czytania

Młodzieżowiec Miesiąca PKO Banku Polskiego to wyróżnienie, które jest  przyznawane od września. Do końca obecnego sezonu zdobywca nagrody będzie wybierany spośród piłkarzy polskiego pochodzenia urodzonych po 1 stycznia 1997 roku.

Szósty odcinek cyklu #KandydatNaGwiazde poświęcony jest obrońcy Lecha Poznań: Robertowi Gumnemu! Poznajcie bliżej Roberta, który za swoje lipcowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski

Pierwszy Młodzieżowiec Miesiąca PKO Banku Polskiego w historii Lecha Poznań. Statuetka powędrowała do niego za lipcowe występy w PKO Bank Polski Ekstraklasie, co z pewnością miało wpływ na decyzję selekcjonera Jerzego Brzęczka o powołaniu go na wrześniowe mecze Reprezentacji Polski. Uczestnik niesamowitych dla polskiej młodzieżówki mistrzostw Europy U-21 w dwóch ostatnich okienkach transferowych wiązany był z różnymi klubami największych zachodnich lig. Dziś jednak wiemy, że Robert Gumny co najmniej do końca roku będzie występować na prawej obronie Kolejorza. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego cyklu #KandydatNaGwiazde z wychowankiem Akademii Lecha Poznań w roli głównej!

Aleksandra Kalinowska
Ekspert w PKO Banku Polskim