#KandydatNaGwiazde: Rafał Strączek

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde, w którym Rafał Strączek ogłasza konkurs nie tylko dla kibiców Stali Mielec.
około min czytania

W tym sezonie status młodzieżowca przysługuje zawodnikom z polskim obywatelstwem, urodzonym w 1999 r. i młodszym. Piłkarze spełniający oba te kryteria mogą się jednocześnie ubiegać o nagrodę Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego. Trójka kandydatów – wraz z laureatem – wybierana jest na podstawie statystyk, zachowania w meczach oraz postawy poza boiskowej.

Kolejny odcinek naszego cyklu wideo poświęcony jest bramkarzowi Rafałowi Strączkowi! Poznajcie bliżej Rafała, który za swoje majowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski.

koszulka-01 (2)srodek.png

Rafał Strączek. Rocznik 1999. Od wiosny sezonu 2016/2017 związany z mielecką Stalą, w barwach której zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym 23 sierpnia 2020 r. przeciwko Wiśle Płock. W swoim premierowym ekstraklasowym sezonie rozegrał 25 spotkań, w których obronił łącznie 86 strzałów i 4 razy zachował czyste konto. Za swoje majowe występy ligowe, w których rozstrzygały się losy utrzymania Stali Mielec, otrzymał tytuł Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego.

Poznajmy bliżej Rafała Strączka!

Aleksandra Kalinowska
Ekspert w PKO Banku Polskim