PKO Bank Polski oficjalnym partnerem quizu Ekstraklasy!

PKO Bank Polski razem z Ekstraklasą S.A. prezentują nową i innowacyjną formułę rywalizacji wśród piłkarskich kibiców!
około min czytania

Od teraz w ramach oficjalnej aplikacji ligowej każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział w quizie wiedzy o historii Ekstraklasy, zmaganiach polskich klubów w europejskich pucharach, najważniejszych meczach reprezentacji Polski czy Polakach występujących za granicą.

Oficjalnym partnerem quizu rozgrywanego „na żywo” w aplikacji Ekstraklasy jest PKO Bank Polski. To pierwsza tego typu forma współzawodnictwa kibiców w Europie.

W pojedynku wiedzy będzie mógł uczestniczyć każdy, kto zdecyduje się podjąć wyzwanie, reprezentując wybrany przez siebie klub. Przystępując do quizu kibic będzie mógł wybrać, czy chce się zmierzyć z konkretną osobą, czy też z losowo wybranym przeciwnikiem.

Na bazie wyników uzyskiwanych przez uczestników, stworzona zostanie ligowa tabela wiedzy o polskiej piłce, w której najlepsi będą klasyfikowani z podziałem na zawodników oraz kluby. Co miesiąc liderzy tabeli otrzymają zestawy wartościowych nagród związanych z ligą, ufundowanych przez PKO Bank Polski: karnety lub bilety na mecze, koszulki meczowe, repliki piłek i książki. Ponadto rankingi będą obejmowały najlepsze wyniki w rundzie i sezonie, za które także przewidziane są upominki.

Quizy będą rozgrywane w oficjalnej aplikacji Ekstraklasy #BlizejGry, która jest najlepiej ocenianą aplikacją w Europie. Oceny wystawiane przez użytkowników systemu operacyjnego Android pozwoliły wyprzedzić takie ligi jak Premier League, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Liczba aktywnych użytkowników aplikacji Ekstraklasy w skali miesiąca to ok. 80 tys., a w kluczowych momentach sezonu sięga ponad 100 tys.

Udział w rozgrywce można również wziąć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej pkograjmyrazem.pl, która jest w pełni zsynchronizowana z aplikacją.

Poznaj instrukcję:

 

Aleksandra Kalinowska
Ekspert w PKO Banku Polskim