Wyniki 21. kolejki PKO Ekstraklasy

Zwycięstwa faworytów, kilka niespodziewanych zwrotów akcji i podtrzymana dobra passa zespołu, który niedawno skazywany był na całkowitą klęskę. Zapraszamy na podsumowanie 21. kolejki PKO Ekstraklasy z materiałami wideo.
około min czytania

Piątek, 7 lutego

Mecz inaugurujący rundę wiosenną wygrała Cracovia, dzięki czemu utrzymała się na drugim miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. W meczu Śląska z Lechią padł remis 2:2

Sobota, 8 lutego

W Kielcach Korona podzieliła się punktami z Górnikiem. Lech Poznań wygrał z Rakowem 3:0, strzelając wszystkie bramki w drugiej połowie spotkania. Świetnie w Krakowie zaprezentowała się Wisła, pewnie zwyciężając 3:0 z Jagiellonią.

Niedziela, 9 lutego

Wisła Płock przegrała u siebie z Pogonią 2:3, mimo że do 77. Minuty gospodarze prowadzili 2:0. Piast pokonał na własnym stadionie Zagłębie 2:0, a Legia zwyciężyła z ostatnim w tabeli ŁKS-em, chociaż aż do 70. minuty przegrywała 0:1.