Wyniki 24. kolejki PKO Ekstraklasy

Mecz na szczycie, bramki w ostatnich minutach, koniec serii zwycięstw Wisły Kraków. Zapraszamy na wyniki 24. kolejki PKO Ekstraklasy z materiałami wideo.

Piątek, 28 lutego

Raków Częstochowa pokonując 2:0 mistrza Polski – Piast Gliwice zanotował pierwsze zwycięstwo w tym roku. Jagiellonia remisując z Lechem Poznań 1:1 przełamała fatalną passę czterech ligowych meczów bez strzelonej bramki.

Sobota, 29 lutego

Na pięciu zwycięstwach z rzędu zakończyła się świetna seria meczów w wykonaniu Wisły Kraków. Biała Gwiazda zremisowała u siebie z Wisłą Płock 2:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Górnik pokonał Pogoń 3:1, a w szlagierze kolejki Legia wygrała z Cracovią, umacniając się na fotelu lidera PKO Ekstraklasy z 6 punktami przewagi nad drużyną z Krakowa.

Niedziela, 1 marca

Lechia pokonała Koronę dzięki bramce strzelonej w 89. minucie meczu. Wynik spotkania w Gdyni rozstrzygnął się w 3. minucie doliczonego czasu gry, kiedy to gol strzelony przez ekipę ŁKS-u zapewnił łodzianom remis. Zagłębie pewnie pokonało u siebie Śląsk 3:1.