Wyniki 8. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy

Raków wciąż niepokonany, Piast nadal bez zwycięstwa, Błaszczykowski znowu udowadnia swoją klasę. Zapraszamy na wyniki 8. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z materiałami wideo.
około min czytania

Piątek, 23 października

Kolejna seria spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy, kolejny raz Piast bez wygranej. Remis z płocką Wisłą w doliczonym czasie gry uratował ekipie z Gliwic Michał Żyro, strzelając z rzutu karnego. Punktami podzieliły się też drużyny z Lubina i Gdańska, chociaż Zagłębie już w 3. minucie prowadziło 1:0.

Sobota, 24 października

Krakowska Wisła pewnie pokonała beniaminka z Bielska-Białej, a na listę strzelców Białej Gwiazdy wpisał się m.in. Jakub Błaszczykowski. Śląsk skromnie wygrał z Jagiellonią. Szczecinianie nie dali się pokonać mistrzom Polski, bezbramkowo remisując u siebie 0:0.

Niedziela, 25 października

Raków kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem w pokonanym polu zostawił Stal. Lech po raz kolejny nie spisał się na krajowym podwórku, remisując z Cracovią, przy czym gola na 1:1 poznaniacy zdobyli dopiero w 85. minucie spotkania.