#Podcast. PKO na sportowo i Sofia Ennaoui

Ruszamy z nowym cyklem podcastów skierowanych do osób interesujących się sportem, aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. W pierwszym odcinku naszym gościem jest lekkoatletka, ambasadorka PKO Bank Polski Biegajmy Razem – Sofia Ennaoui.
około min czytania

Jako największy bank w Polsce, wspieramy wiele wydarzeń sportowych w naszym kraju. Dziś to już nie tylko imprezy biegowe i piłkarska ekstraklasa. To również siatkówka – w odsłonie halowej i plażowej, a także jeździectwo, triathlon oraz narciarstwo biegowe. 

Podcast PKO na Sportowo publikowany będzie na kanale YouTube PKO Banku Polskiego. Gościem pierwszego odcinka jest lekkoatletka, ambasadorka PKO Bank Polski Biegajmy Razem – Sofia Ennaoui.

Poza tym, że wspieramy sportowe inicjatywy, jesteśmy przede wszystkim kibicami polskiego sportu i sami chętnie go uprawiamy. Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chcemy przybliżyć Wam sylwetki naszych ambasadorów oraz innych sportowców, trenerów, dietetyków, którzy chętnie i w ciekawy sposób podzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.