Akademia Sztuki w Szczecinie oraz PKO Bank Polski nawiązują współpracę

Akademia Sztuki w Szczecinie oraz PKO Bank Polski razem na rzecz rozwoju sztuki i kultury w regionie. Umowę o współpracy podpisali rektor dr hab. Mirosława Jarmołowicz, prof. AS oraz dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej w PKO Banku Polskim Tomasz Cemel.
około min czytania

Współpraca między Akademią Sztuki w Szczecinie a PKO Bankiem Polskim to doskonały przykład synergii między światem sztuki a biznesu – powiedziała dr hab. Mirosława Jarmołowicz.

Umowa ta stanowi idealne połączenie kreatywności i innowacyjności, które wpłynie pozytywnie na obie strony. Sztuka i biznes są ze sobą w absolutnej harmonii i wpływają na siebie w inspirujący sposób.

Dzięki współpracy, Akademia Sztuki będzie mogła zaprezentować swoje projekty w szerszym gronie odbiorców, co pozwoli na wzrost ich popularności oraz zwiększenie zasięgu. Jestem przekonana, że PKO Bank Polski z kolei zyska dostęp do świeżych i kreatywnych pomysłów – dodała Mirosława Jarmołowicz.

Współpraca ta pokazuje, że sztuka i biznes mogą działać razem na wielu płaszczyznach. To właśnie dzięki połączeniu tych dwóch światów powstają innowacyjne rozwiązania, które wpisują się w trendy współczesnej kultury i gospodarki. Ta synergia zachęca do eksplorowania nowych pomysłów oraz do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Inspirowanie się nawzajem oraz wymiana doświadczeń między światami sztuki i biznesu tworzą unikalną przestrzeń, w której powstają pomysły, rozwijające kreatywności oraz twórczość.

PKO Bank Polski rozwija się stawiając na cyfryzację, innowacje i rozwój nowoczesnych technologii, które wpływają m.in. na satysfakcję klientów. Staramy się również utrzymać stały kontakt ze światem akademickim, dlatego już od lat współpracujemy z Akademią Sztuki w Szczecinie. Chcemy brać udział w inicjatywach studenckich i sprzyjać młodym ludziom, bo w nich widzimy nasz największy potencjał – powiedział Tomasz Cemel.

Partnerstwo pomiędzy instytucjami stanowi doskonały przykład na to, jak sztuka i biznes mogą ze sobą współpracować w pełnej harmonii, korzystając z siebie nawzajem i inspirować się wzajemnie. 

Kamila Kąkol
Departament Zarządzania Marką i CSR