Jesienne rozmowy o pracy i stażach za nami

W tym sezonie kandydaci mieli możliwość porozmawiania z ekspertami z biznesu oraz rekruterami PKO Banku Polskiego podczas 16 wydarzeń targowych, online i stacjonarnych.
około min czytania

Bankowe stoisko można było odwiedzić w czasie konferencji tematycznych, targów pracy, czy wydarzeń uczelnianych. Oprócz spotkań online, pierwszy raz od początku pandemii, odbywały się rozmowy na żywo z kandydatami.

Cieszyliśmy się na spotkania twarzą w twarz z osobami, które są zainteresowane pracą lub stażem w naszym banku. Po tak długiej przerwie widać, że zarówno my rekruterzy, jak i kandydaci potrzebowaliśmy wyjść ze świata online i zobaczyć się na żywo. Mówiłam im najczęściej kogo poszukujemy do naszych zespołów oraz gdzie można znaleźć aktualne oferty. Z kolei kandydaci pytali jak przygotować się do rozmowy lub po prostu chcieli wiedzieć, jak się u nas pracuje – mówi Aleksandra Mironiuk-Sobusiak, specjalistka z Zespołu Doświadczeń Kandydata PKO Banku Polskiego.  

W tym sezonie bank wziął udział w wydarzeniach skierowanych do specjalistów IT, Data Science a także młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę zawodową, m.in. w konferencji Yafa Conf, Javeloper, The Hack Summit, Festiwalu Pracy Jobicon, czy Talent Days.

PKO Bank Polski był obecny również na uczelniach podczas targów pracy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Aiesec w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie czy Kampusie Kariery organizowanym przez Uniwersytet Wrocławski.

Trzymamy kciuki za wszystkich kandydatów i dalsze kroki w karierze zawodowej.

#ZajmijStanowisko

  • Dołącz do naszego bankowego zespołu, by wspólnie rozwijać i tworzyć największy bank w Polsce!
  • Aktualne oferty pracy i staży znajdziesz na pkobp.pl/kariera

Dawid Pawłowski
ekspert w PKO Banku Polskim