Nowa, przestronna siedziba Oddziału 1 w Człuchowie

o prawie 70 latach funkcjonowania w jednym miejscu Oddział 1 w Człuchowie zyskał nową lokalizację. Do dyspozycji klientów i pracowników oddane zostały jasne, przestronne wnętrza. Większy komfort pracy i obsługi odczują wszyscy.
około min czytania

Nowa placówka mieści się w centrum miasta. Tuż obok działają starostwo powiatowe, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Urząd Stanu Cywilnego oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Dzięki tak korzystnemu usytuowaniu klienci banku będą mogli przy okazji załatwić sprawy urzędowe lub zrobić zakupy.

Obsługa osób odwiedzających placówkę odbywać będzie się w komfortowych warunkach dzięki zastosowaniu nowoczesnej  aranżacji wnętrza. Wystrój placówki nawiązuje do niezwykłych walorów przyrodniczych miasta, które otoczone jest jeziorami i lasami. Stąd zastosowanie materiałów w stonowanych kolorach ziemi z elementami intensywnie zielonymi, takimi jak dekoracyjny mech na ścianach.

23_09_2023_nowe_wnetrze

Podniesienie komfortu pracy przekłada się także na wizerunek banku i większe zadowolenie klienta. Temu służy także uruchomienie w nowej placówce pokojów spotkań. W takich pokojach klienci mają zapewniony spokój i należną dyskrecję. A ich obsługę przyspieszą także zamontowane urządzenia samoobsługowe oraz wyposażenie placówki w tablety.

W nowym miejscu wszystkie linie biznesowe obsługiwane będą na tej samej kondygnacji, czyli inaczej niż dotychczas, ponieważ w starej siedzibie oddział funkcjonował na dwóch piętrach. Stanowiło to spora niedogodność i utrudnienie, zarówno dla pracowników, jak i klientów.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że ulokowanie wszystkich pracowników na jednej kondygnacji ułatwi im pracę, ale także wzmocni kulturę wzajemnego uczenia się i wspierania, to zaś przełoży się na zwiększenia zadowolenia i satysfakcji osób, korzystających z usług PKO Banku Polskiego.

Człuchowski oddział uruchomiono w październiku1957 r., czyli prawie 70 lat temu. Czas jednak zrobił swoje. Układ architektoniczny ówczesnej siedziby nie odpowiadał dzisiejszym standardom, uniemożliwiając m.in. zgromadzenie wszystkich stanowisk obsługi na jednej, parterowej kondygnacji. Najwyższy był już więc czas na przeprowadzkę. Od teraz klienci banku i pracownicy spotykać się będą w jasnych, ergonomiczne zaprojektowanych nowoczesnych wnętrzach.