Rozwiązanie quizu o dobroczynności

Ponad 700 osób wzięło udział w naszym quizie wiedzy o dobroczynności. Nagrody otrzymuje 20 osób, które poprawnie rozwiązały go i ciekawie uzasadniły odpowiedź na pytanie opisowe.
około min czytania

Sprawdzaliśmy wiedzę o PKO Biegu Charytatywnym, który w tym roku odbył się już po raz piąty, Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa organizowanej z inicjatywy pracowników Banku od 2009 r. oraz aplikacji IKO i jej funkcji Pomagaj z nami. A w pytaniu otwartym prosiliśmy o opisanie czym dla każdego indywidualnie jest dobroczynność. W odpowiedziach uczestnicy najczęściej wskazywali, że dobroczynność to: bezinteresowne pomaganie innym (m.in. przez uczestnictwo w akcjach „biegnę dla…), dzielenie się pomocą, czynienie dobra bez afiszowania się oraz wrażliwość i ofiarność.

Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymują nagrody: koce i serca antystresowe w workach materiałowych. Gratulujemy! Zwycięzcy: Adam Olewiecki, Konrad Kowalik, Michal Winczakiewicz, Anna Marchlewska, Ahober, Anna Tarczynska, Lukaztek, Justyna Weber, Magdalena Ptaszek, Sławomir Jaśkowiak, Alicja Mucha, Edyta Gancarz, Elżbieta Mach, Grażyna Leśniak, Bratkab, Aleksandra Jenz, Małgorzata Rożek, Marta Pietrzykowska, Maria Gławęda i Agnieszka Orzechowicz.

Z laureatami skontaktujemy się indywidualnie.

Edyty Skorupska
ekspert w PKO Banku Polskim