PKO Bank Polski liderem Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich

PKO Bank Polski zajął pierwsze miejsce w XVI edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firmy zrzeszone w PZFD w badaniu ankietowym najwyżej oceniły zadowolenie ze współpracy z PKO Bankiem Polskim.
około min czytania

PKO Bank Polski oferuje korzystne warunki w zakresie finansowania oraz obsługi inwestycji deweloperskich i również w poprzednich dwóch edycjach Rankingu Banków był na podium.

  • PKO Bank Polski zwyciężył w XVI edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
  • Deweloperzy najwyżej ocenili jakość współpracy z PKO Bankiem Polskim w zakresie finansowania i obsługi deweloperskich inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.
  • PKO Bank Polski awansował na szczyt rankingu z II miejsca względem ubiegłego roku.

Zwycięstwo w Rankingu Banków PZFD to wyjątkowe wyróżnienie, które świadczy o zaufaniu jakim darzą nas klienci realizujący inwestycje budowlane. Jesteśmy dla deweloperów pewnym i elastycznym partnerem w biznesie, który reaguje na zmiany otoczenia oraz potrzeby klientów, oferując przy tym atrakcyjne warunki finansowania i zapewniając kompleksową obsługę. Bycie liderem to jednocześnie motywacja do dalszej pracy nad rozwojem produktów i usług dedykowanych tej szczególnej grupie klientów oraz utrzymania najwyższych standardów, które pozwolą nam tryumfować również w kolejnych edycjach. Na efektywność współpracy z deweloperami oczywiście wpływają pracownicy banku, którym dziękuję za zaangażowanie - mówi Andrzej Kopyrski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

PTRA9558.jpg

Deweloperzy najwyżej ocenili jakość współpracy z PKO Bankiem Polskim biorąc pod uwagę takie aspekty jak szybkość podejmowania decyzji, wysoką kulturę organizacji oraz skuteczną budowę partnerskich relacji na linii bank-deweloper.

Ranking Banków jest cykliczną inicjatywą Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jego celem jest wyróżnienie banków za dobre praktyki rynkowe i partnerskie podejście do współpracy z deweloperami. Ranking powstaje na podstawie ankiet wypełnianych przez członków PZFD. Oceniają oni zadowolenie ze współpracy z danym bankiem, warunki bankowe, na których pobierają finansowanie dla realizacji inwestycji.

Agnieszka Skalska
Rozwój Grupy Kapitałowej PKO oraz nagrody i wyróżnienia