Rachunek inwestycyjny Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego z tytułem „Najlepszego rachunku maklerskiego w Polsce"

Rachunek inwestycyjny dla klientów indywidualnych oferowany przez BM PKO Banku Polskiego został uznany za najlepszy w Polsce, wygrywając w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów 2022, organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
około min czytania

Otrzymane wyróżnienie jest wynikiem pozytywnych opinii i ocen inwestorów, które potwierdzają doskonałą jakość usług świadczonych przez Biuro Maklerskie oraz zdolność reagowania na potrzeby klientów.

W Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów 2022, przeprowadzonym wśród inwestorów indywidualnych, rachunek inwestycyjny BM PKO Banku Polskiego wyprzedził konkurencję, uzyskując najwyższe oceny w kluczowych obszarach. Jakość platformy internetowej została doceniona za jej niezawodność, łatwość obsługi i zaawansowane funkcje, umożliwiające inwestorom sprawną realizację swoich założonych celów.

Ankietowani w badaniu w szczególności docenili: bezawaryjność i szybkość platformy, jakość obsługi i profesjonalizm pracowników, aplikację mobilną czy dostęp do kont IKE.

BM PKO Banku Polskiego konsekwentnie analizuje potrzeby klientów i dostosowuje swoje rozwiązania do panujących na rynku trendów, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki inwestycyjne. Elastyczność i reagowanie na oczekiwania rynkowe przekładają się na wyjątkowe doświadczenia inwestycyjne oraz pozwalają umocnić relacje z inwestorami indywidualnymi.

Wyróżnienie stanowi dla nas powód do zadowolenia i potwierdza naszą nieustanną determinację w dostarczaniu najwyższej jakości usług inwestycyjnych. Dodatkowo jest dowodem na to, że nasze innowacyjne podejście i zaangażowanie w tworzenie platformy internetowej umożliwiającej łatwe i bezpieczne inwestowanie przynoszą pozytywne rezultaty. Nasz zespół stale analizuje potrzeby klientów oraz zmienia ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom i zaspokoić potrzeby rynku. Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju naszych rozwiązań, aby inwestowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne i efektywne dla naszych klientów. Jakość obsługi klientów, świadczona przez naszych pracowników sieci sprzedaży, jest dla nas priorytetem. Dlatego pracujemy również nad wdrażaniem nowych rozwiązań, które dostosują się do dynamicznie zmieniających się potrzeb inwestorów. Nasze działania są ukierunkowane na świadczenie usług na najwyższym poziomie, a profesjonalizm naszych pracowników odgrywa kluczową rolę w budowaniu zaufania i trwałych relacji z naszymi klientami – powiedział Grzegorz Zawada, Dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

To nie jest pierwsze wyróżnienie dla BM PKO Banku Polskiego w tym roku. Biuro Maklerskie PKO BP zostało uhonorowane nagrodą „Byki i Niedźwiedzie" dla najmocniejszego polskiego pośrednika na rynku akcji oraz nagrodą „Broker Roku" przyznaną przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Te prestiżowe nagrody stanowią uznanie dla zaangażowania i zaawansowanych rozwiązań oferowanych przez BM.

Kamil Piechowski
Rozwój Grupy Kapitałowej PKO oraz wyniki finansowe