PKO Mastercard Platinum. Weź ją za wzór

Elegancka i modna, taka jest nowa odsłona PKO Mastercard Platinum. Fashioniści docenią jej kreację, a biznesmeni funkcjonalność.
około min czytania

Polacy mają w swoich portfelach już ponad 5,8 mln kart kredytowych, a największym ich wydawcą wciąż pozostaje PKO Bank Polski – ma ich prawie milion. Na szczególną uwagę zasługuje PKO Mastercard Platinum.

To nie tylko karta z możliwością zaciągnięcia kredytu, to również bardzo bogata oferta dodatkowych usług, m.in. szeroki zakres ubezpieczenia oraz brak opłat za przewalutowanie. Pakiet ubezpieczeniowy, towarzyszący karcie Mastercard Platinum, obejmuje wyjazdy krajowe i zagraniczne. 

Teraz także ma zupełnie inny wizerunek. Nowa karta kredytowa PKO Mastercard Platinum jest już dostępna. Jak teraz wygląda?

  • Dyskretna elegancja podkreśla prestiżowy charakter karty, a logo w kolorze srebrnym – to znak prestiżu.
  • Użycie symboli walut bezpośrednio nawiązują do jednego z najważniejszych benefitów karty – braku prowizji za przewalutowanie transakcji dokonanych w walutach obcych.
  • Dane klienta, numer karty i data ważności znajdują się na rewersie karty.

Nowy wizerunek karty otrzymają nowi klienci banku oraz osoby, które wznawiają lub reklamują produkt. Osoby, które posiadają karty na obecnym wzorze, będą mogły z nich korzystać do końca terminu ich ważności.

Pamiętajmy, że zadłużenie karty kredytowej można rozłożyć na raty. PKO Bank Polski daje trzy możliwości kredytowania: sześć miesięcy, dziewięć lub rok. Wystarczy w tej sprawie zadzwonić na infolinię. Trzeba jednak to zrobić maksymalnie trzy dni od daty zakupu.