Zapraszamy nie tylko podróżników

Wyjeżdżasz na wakacje? Spakuj kartę kredytową PKO Mastercard Platinum – niezastąpioną towarzyszkę podróży do nawet najbardziej egzotycznych zakątków świata. Ułatwi finansowanie wyjazdów, zapewni Ci dodatkową ochronę ubezpieczeniową, a także pomoc Consierge 24h/7. Bądź z nami na webinarze 17 czerwca o godzinie 11.30.
około min czytania

Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 17 czerwca o godzinie 11.30. Podczas spotkania eksperci PKO Banku Polskiego, sięgając po przykłady z życia wzięte, wyjaśnią dlaczego podczas wakacyjnych wojaży warto mieć przy sobie kartę kredytową PKO Mastercard Platinum.

Z webinaru dowiesz się m.in.:

 • jak działa ubezpieczenie podróżne,
 • jak zorganizować swój wyjazd z pomocą Concierge 24h/7,
 • jakie nowe funkcje cyfrowe wprowadziliśmy dla kart kredytowych.

Zarezerwuj czas na spotkanie z Anetą Kaliną i Robertem Zawardzinem. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Lefanowicz.

Do zobaczenia! 17 czerwca, o godzinie 11.30.

Niecierpliwym już teraz podpowiadamy, że wyjeżdżając, szczególnie za granicę, warto zabrać ze sobą PKO Mastercard Platinum. Dlaczego? Z kilku ważnych powodów:

 • Brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych.
  Płacąc kartą kredytową PKO BP za granicą, nie zostaniecie obciążeni żadnymi dodatkowymi opłatami za przewalutowanie walut obcych na złotówki.
 • Możliwa wypłata gotówki z bankomatów bez prowizji.
  Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum umożliwia bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów za granicą, co jest wygodne w przypadku nieprzewidzianych wydatków podczas wyjazdu.
 • Usługa Concierge 24/7.
  Posiadacze karty Mastercard Platinum mają dostęp do usługi Concierge, która może pomóc w organizacji różnych aspektów podróży, takich jak rezerwacja hoteli czy biletów lotniczych.
 • Wydłużony okres bezodsetkowy.
  Aż do 55 dni na spłatę zadłużenia bez naliczania odsetek. Podczas podróży – dosłownie bezcenne.

I najważniejsze: 

 • Ubezpieczenie podróżne.
  Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum zapewnia pakiet ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie podróżne. Potrzebne nie tylko na wszelki wypadek. 

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo płatności oraz zarządzania finansami, ale także ochrona dzięki towarzyszącemu jej ubezpieczeniu podróżnemu. Chcesz wiedzieć więcej? Weź udział w webinarze