„Spokojnie i wygodnie” – kampania pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim

"Spokojnie i wygodnie. Twoja pierwsza pożyczka na małe i większe potrzeby” – to hasło nowej kampanii pożyczki gotówkowej PKO Banku Polskiego. Kampania podkreśla, jak ważny jest spokój i bezpieczeństwo w podejmowaniu decyzji finansowych. Działania reklamowe prowadzone będą w telewizji, radiu i internecie do 3 grudnia.
około min czytania

Chcemy być blisko naszych klientów na każdym etapie współpracy i odpowiadać na ich zmieniające się potrzeby. Oprócz rozwiązań, które im oferujemy chcemy dać im także spokój, bezpieczeństwo i wygodę w podejmowaniu decyzji związanych z finansami. Pożyczka gotówkowa to produkt, po który nasi klienci sięgają często i który pozwala zrealizować im mniejsze cele, czy marzenia. W nowej kampanii chcemy przede wszystkim pokazać, jaką wygodę zapewnia PKO Bank Polski. Z naszą pożyczką klient czuje się spokojnie i bezpiecznie, może ją wziąć samodzielnie przez IKO lub w placówce z pomocą pracownika – mówi Marek Kozłowski, dyrektor Departamentu Marketingu w PKO Banku Polskim.

30- oraz 15-sekundowy spot reklamowy pożyczki gotówkowej PKO Banku Polskiego pokazuje, że najważniejsze w korzystaniu z produktów bankowych jest bezpieczeństwo i wygoda. Kampania reklamowa będzie prowadzona w telewizji, radiu i internecie. Działania potrwają do 3 grudnia. Kampania realizowana będzie przy współpracy z agencją kreatywną AWX.

Wniosek o promowaną w kampanii pożyczkę gotówkową można złożyć całkowicie zdalnie przez aplikację mobilną IKO lub serwis transakcyjny iPKO, a pieniądze na koncie klient otrzyma nawet w jeden dzień i nie zapłaci prowizji. Możliwe jest wnioskowanie nawet o 300 tys. zł i rozłożenie spłaty na 24 miesiące. Poczucie bezpieczeństwa zapewni klientom również stałe oprocentowanie pożyczki. Dzięki temu, przez cały okres spłaty, rata pożyczki się nie zmieni. Oferta jest dostępna dla tych, którzy nie korzystali dotąd z pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim. Wniosek o pożyczkę można złożyć również z pomocą doradcy w oddziale lub podczas wideorozmowy, do której wystarczy komputer lub telefon z przeglądarką internetową.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/szybka-pozyczka-gotowkowa/.