Wyższe oprocentowanie na wiele produktów PKO Banku Polskiego

PKO Bank Polski wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów! Już od lipca w ofercie banku pojawiły się trzy nowe, atrakcyjne lokaty nieodnawialne na 18 lub 6 miesięcy.
około min czytania

Bank uatrakcyjnił także warunki trzech dotychczasowych produktów! Dostępne w oddziałach oraz kanałach zdalnych, są to kolejne atrakcyjne dla klientów zmiany w ofercie depozytowej PKO Banku Polskiego w ostatnich tygodniach.

Nowa ofert dla klientów PKO Banku Polskiego

Dbając o atrakcyjność oferty depozytowej, szczególnie w zmieniających się warunkach rynkowych, PKO Bank Polski na bieżąco modyfikuje parametry lokat i poszerza ich ofertę. Na bieżąco analizuje też sytuację na rynku oszczędności i dostosowuje ofertę do zachodzących zmian, by wyjść naprzeciw potrzebom klientów. W ramach nowości PKO Bank Polski przygotował:

Zmienione zostały także warunku następujących lokat:

  • Okres umowny nieodnawialnej lokaty mobilnej oprocentowanej 5,75% w skali roku przedłużony z jednego miesiąca na trzy, z limitem wpłaty to 50 tys. zł (klient może posiadać w jednym czasie tylko jedną taką lokatę);
  • Zwiększenie oprocentowania do 3 proc. w skali roku w ramach lokaty 3-miesięcznej dla klientów Bankowości Osobistej i Prywatnej;
  • Zwiększenie oprocentowania lokat 3, 6 i 12-miesięcznych dostępnych w kanałach cyfrowych odpowiednio do 1,5, 2 i 2,5 proc. w skali roku. Podniesione do 1 proc. będzie też oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej oferowanej w placówkach Banku.

Mądre inwestowanie z PKO Bank Polski

To oczywiście nie wszystko. W ofercie PKO dla obecnych i nowych klientów powyżej 60 roku życia dostępna jest także Lokata 60+, która oprocentowana jest w wysokości 5,75 proc w skali roku.

Od niedawna klienci Banku mogą skorzystać również z oferty Autolokacji III, która opiera się na 6-miesięcznej lokacie oprocentowanej 6,5 proc. w skali roku i z której środki są w cyklach miesięcznych stopniowo przenoszone do wybranego przez klienta funduszu inwestycyjnego.

Autolokacja spotkała się z dużym zainteresowaniem (od uruchomienia sprzedaży z końcem czerwca 2022 suma ulokowanych w ramach Autolokacji III środków wyniosła już kilkadziesiąt milionów złotych), co doskonale pokazuje, że stajemy się dojrzalsi jako konsumenci usług finansowych i sięgamy po bardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie lokowania oszczędności. Sprawdź na stronie PKO Bank Polski szczegóły ofert PKO Bank Polski i dołącz do mądrego inwestowania

Jakie nowości w ofercie lokat PKO Banku Polskiego

  • 18-miesięczna lokata progresywna z oprocentowaniem 9 proc. w skali roku w ostatnim okresie oszczędzania.
  • Większe oprocentowanie, aż 3 lokat z aktualnej oferty.
  • To kolejne atrakcyjne zmiany w ofercie depozytowej, jakie PKO Bank Polski zaproponował klientom w ostatnich tygodniach.

Aleksandra Przybylska