Podpis elektroniczny Autenti w Twojej firmie – skorzystaj z promocji

PKO Bank Polski udostępnia swoim klientom firmowym podpis elektroniczny Autenti, który usprawnia sprzedaż, obieg dokumentów, a także procesy rekrutacyjne i kadrowe. W promocji klienci dostają możliwość podpisania do 10 darmowych dokumentów miesięcznie do 15 czerwca, a za korzystanie z serwisu Autenti bez limitów przy abonamencie rocznym firma zapłaci tylko 40 zł netto miesięcznie.
około min czytania

Autenti to serwis internetowy ułatwiający prowadzenie biznesu zarówno małym, jak i większym firmom. W serwisie możesz zdalnie podpisywać dokumenty i archiwizować je na dowolnym nośniku. Autenti gwarantuje ich prawdziwość i bezpieczeństwo – dokumenty szyfrowane są przez algorytmy kryptograficzne. Dodatkowo będziesz mieć do nich stały dostęp online z dowolnego urządzenia (np. smartfona, tabletu lub komputera). Dokumenty z e-podpisem Autenti są tak samo ważne pod względem skutków prawnych, jak te podpisane odręcznie.

Na platformie możesz założysz darmowe konto Free, które umożliwi Ci podpisywanie 5 dokumentów miesięcznie. Klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać ze zwiększonego limitu darmowych dokumentów i do 15 czerwca podpisywać bezpłatnie do 10 dokumentów miesięcznie, co daje w sumie w ramach promocji nawet 20 bezpłatnie podpisanych dokumentów.

Natomiast jeśli chcesz podpisywać dokumenty bez limitu, skorzystaj ze specjalnej promocji dla posiadaczy rachunku firmowego w PKO Banku Polskim i korzystaj z konta PRO za 40 zł netto (49,2 zł brutto) miesięcznie przy abonamencie rocznym. Promocja trwa od 15 kwietnia do 15 października.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przejdź na stronę serwisu Autenti.
  2. Wypełnij formularz na stronie podając: imię, nazwisko, stanowisko w organizacji, nazwę i NIP organizacji, adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. Załóż konto w serwisie Autenti.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Wspólna inicjatywa

  • Autenti to polski fintech, w który wspólnie zainwestowały Alior Bank, BNP Paribas i PKO Bank Polski. Była to pierwsza tego typu wspólna i przeprowadzona na równych zasadach transakcja banków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Więcej o transakcji można przeczytać tutaj.

Maciej Pobocha