Wniosek o kartę kredytową dla firm – już dostępny w aplikacji IKO

Osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, mogą teraz złożyć wniosek i podpisać umowę o kartę kredytową bezpośrednio w aplikacji mobilnej IKO PKO Banku Polskiego.
około min czytania

PKO Bank Polski w ofercie dla firm ma kartę kredytową dostępną na uproszczonych zasadach, z limitem do 10 tys. zł. Oferta przeznaczona jest dla klientów prowadzących działalność min. 12 miesięcy oraz posiadających konto firmowe min. 3 miesiące. Klienci, którzy prowadzą firmę powyżej 18 miesięcy oraz mają konto w PKO Banku Polskim od minimum 6 miesięcy, mogą liczyć na limit na karcie kredytowej do 50 tys. zł. Oferta jest dostępna w ramach przyznanego przez bank limitu. 

Wniosek można uruchomić w zakładce Oferta, w ramach przyznanego przez bank limitu.

To kolejny produkt kredytowy, o który klient firmowy PKO Banku Polskiego prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, może zawnioskować w aplikacji mobilnej IKO. Klienci firmowi mogą szybko i wygodnie złożyć w IKO wniosek o:

  • rachunek firmowy, 
  • rachunek firmowy z wnioskiem o działalność gospodarczą, 
  • debet na koncie firmowym, 
  • rachunek pomocniczy,
  • kredyt w rachunku bieżącym (wraz z podpisaniem umowy), 
  • pożyczkę MSP (wraz z podpisaniem umowy), 
  • podwyższenie limitu kredytu (wraz z zawarciem aneksu), 
  • rachunek lokacyjny dla firm.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby firmy miały dostęp do narzędzi ułatwiających prowadzenie biznesu i mogły zarządzać jak największą liczbą produktów w aplikacji mobilnej IKO.

Inne przydatne funkcje aplikacji IKO dla firmy to m.in. funkcja Zeskanuj i zapłać – wystarczy zeskanować fakturę, aby aplikacja automatycznie uzupełniła dane do przelewu. Z IKO jest także zintegrowany kantor dla firm, który pozwala na zarządzanie walutami (oferuje 187 par walutowych) i nadwyżkami finansowymi. Aby wymienić walutę w kantorze w aplikacji, firma nie potrzebuje konta walutowego.

Katarzyna Ewert-Gandzel
Komunikacja oferty bankowości detalicznej,
inwestycyjnej i dla firm