Koncert inny niż wszystkie! Już 29 listopada w Polsacie

Jubileuszowy koncert z okazji 100-lecia PKO Banku Polskiego już 29 listopada o godzinie 20.05 w telewizji Polsat. Wystąpią wielkie gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Edyta Górniak, Beata Kozidrak i wielu innych. Tego nie można przegapić!
około min czytania

W tym roku, z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego, w całym kraju odbywały się koncerty dla klientów, kontrahentów i pracowników Banku. Każdy był inny, a każdy wyjątkowy. Jeden z nich zarejestrowały kamery telewizji Polsat. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji wyjątkowego koncertu z Wrocławia.

Nowygorcertblisko.jpg

Zobaczymy największe gwiazdy polskiej estrady w międzypokoleniowych duetach. Artyści zabiorą widzów w sentymentalną, pełną wrażeń podróż przez ostatnie 100 lat. Usłyszymy ponadczasowe polskie przeboje w nowych aranżacjach z akompaniamentem orkiestry Tomasza Szymusia.

Zobaczymy m.in. Beatę Kozidrak wraz z Igorem Herbutem w utworze „Biała armia”, Edytę Górniak w duecie z Kubą Badachem, którzy wykonali „Dziwny jest ten świat”, Kamila Bednarka z Krzysztofem Cugowskim w piosence „Chwile jak te”, Sławomira Uniatowskiego z Natalią Szroeder wykonujących „Zacznij od Bacha” czy „Naiwne pytania” w wykonaniu Sebastiana Riedla. Usłyszymy też takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Grzegorz Markowski czy Małgorzata Ostrowska. Zaprezentowane zostaną także fragmenty oryginalnych nagrań piosenek Grzegorza Ciechowskiego, Kory czy Marka Grechuty.

Zapraszamy w piątek, 29 listopada, o godzinie 20.05 do telewizji Polsat.

Ewa Maciejewska
specjalista w PKO Banku Polskim