Koncert na patio. Standardy jazzowe dla Warszawiaków

W ramach cyklu ,,Spotkajmy się w Rotundzie” dla wszystkich melomanów muzyki lat 60 i 70 odbył się znakomity koncert. Utwory z repertuaru takich artystów jak m.in. Frank Sinatra, George Gershwin, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald czy Stevie Wonder wykonali Paweł Trawczyński i Michał Dykban.
Paweł Trawczyński i Michał Dykban
około min czytania

Tego wieczoru centrum stolicy tętniło życiem. 1 lipca br. w samym centrum miasta przy PKO Rotundzie, na zielonym patio w formie amfiteatru z żywymi fasadami z roślin zabrzmiała muzyka w aranżacji na saksofon i gitarę jazzową. Wszyscy stęsknieni koneserzy muzyki na żywo, przypadkowi przechodni czy także mieszkańcy mogli na chwilę zanurzyć się w wyjątkowych brzmieniach.

Nie zabrakło jazzowej atmosfery i… zdolnych muzyków! Na scenie wystąpili dwaj znakomici artyści Paweł Trawczyński – saksofonista i muzyk jazzowy, pedagog i laureat wielu konkursów oraz Michał Dykban – gitarzysta i muzyk jazzowy z doświadczeniem estradowym i studyjnym.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zapoczątkować cykl koncertów „Spotkajmy się w Rotundzie” i zaprezentować się warszawskiej publiczności, która mimo niepewnej aury przyszła na nasz występ. Reagowała z entuzjazmem zarówno na standardy jazzowe jak i znane utwory muzyki popularnej. Ten niepowtarzalny klimat miejsca, sprawił, że było to wyjątkowe spotkanie za co serdecznie dziękujemy – mówi Michał Dykban. 

– Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wystąpić na patio Rotundy. Dla muzyka nie ma nic cenniejszego niż występy na żywo przed publicznością, której tak nam brakowało. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Mamy nadzieję, że jeszcze zawitamy do Rotundy – dodaje Paweł Trawczyński.