Spotkajmy się w Rotundzie: Przyszłość motoryzacji

2021-06-10, 18:00
Adam Kornacki i Jowita Michalska o trendach i przyszłości motoryzacji – zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”.
około min czytania

Podczas spotkania dowiesz się:
– wynajem zamiast zakupu auta – czy ten trend przyjmie się w Polsce?
– dlaczego ludzie coraz częściej decydują się na zakup auta przez internet?
– jak zmienia się oferta dostępnych na rynku aut elektrycznych i hybrydowych?

Prowadzący spróbują także odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy skłonni zapłacić za dodatkowe usługi w pakiecie, aby zyskać odrobinę spokoju i wolnego czasu?

Adam Kornacki – dziennikarz motoryzacyjny, prezenter i producent programów telewizyjnych, konferansjer, wyścigowy mistrz Polski 2009, perkusista w zespole NITOA.

Jowita Michalska – założycielka Digital University, organizacji współpracującej z wiodącymi światowymi uniwersytetami. Jej misją jest kształcenie ludzi w zakresie nowych technologii i kreowanie liderów jutra. Organizuje i prowadzi programy edukacyjne, szkolenia dla kadry zarządzającej. Od lat obserwuje trendy technologiczne i społeczne oraz opowiada o tym, jak zmieni się świat i biznes w ciągu najbliższych 10-20 lat. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Można również dołączyć do spotkania online na kanale You Tube PKO Banku Polskiego.

Spotkajmy się w Rotundzie!