#Ekstrakibic to Ty? Weź udział w castingu!

Pokaż nam, czym jest dla Ciebie prawdziwe kibicowanie, a my nagramy profesjonalny film z Tobą w roli głównej! Wygraj udział w profesjonalnym video, które będzie promować Ciebie i Twoją drużynę.
około min czytania


Jak wziąć udział w akcji #Ekstrakibic ?

  • opublikuj video na swoim profilu w mediach społecznościowych (Facebook lub Twitter),
  • nagraj maksymalnie 20-sekundowe video, w którym opowiesz nam, dlaczego to właśnie Ty jesteś #Ekstrakibicem
  • oznacz profil @PKOGrajmyRazem i dodaj #Ekstrakibic

Zapraszamy do udziału w castingu na bohatera filmu #Ekstrakibic wszystkich miłośników piłki nożnej i PKO Bank Polski Ekstraklasy. Podzielcie się swoimi wyjątkowymi zainteresowaniami poprzez krótkie video, a my nagramy film ze zwycięzcą.

Pamiętaj, że udział w castingu #Ekstrakibic to niepowtarzalna szansa na promocję Twojego ulubionego klubu. Kolekcjonujesz koszulki, szaliki, klubowe maskotki, a może nie opuściłeś żadnego meczu w sezonie? Być może posiadasz unikatowe autografy ulubionych piłkarzy albo zbierasz wycinki z gazet na temat tej jedynej, wyjątkowej dla Ciebie drużyny? Pokaż nam swoją pasję do piłki nożnej i zostań bohaterem filmu! Kreatywność i pozytywna energia mile widziane. Oceniając zgłoszenia weźmiemy pod uwagę  zaangażowanie, kreatywność i oddanie dla drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 23 października (23:59).

Do zwycięzcy przyjedziemy wraz z profesjonalną ekipą filmową. Przed nagraniem materiału poprosimy zwycięzcę castingu o podpisanie dokumentów, które pobrać można poniżej.

Dokumenty do pobrania:

Zgoda na udostępnienie wizerunku