#KandydatNaGwiazde: Kacper Kozłowski

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde, w którym Kacper Kozłowski ogłasza konkurs nie tylko dla kibiców Pogoni Szczecin.
około min czytania

W tym sezonie status młodzieżowca przysługuje zawodnikom z polskim obywatelstwem, urodzonym w 1999 r. i młodszym. Piłkarze spełniający oba te kryteria mogą się jednocześnie ubiegać o nagrodę Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego. Trójka kandydatów – wraz z laureatem – wybierana jest na podstawie statystyk, zachowania w meczach oraz postawy pozaboiskowej. 

Kolejny odcinek naszego cyklu wideo poświęcony jest pomocnikowi Kacprowi Kozłowskiemu! Poznajcie bliżej Portowca, który za swoje grudniowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski. Kacper, w grudniowym wyścigu pokonał Bartosza Slisza i Kamila Piątkowskiego.

Kacper Kozłowski. Rocznik 2003. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Bałtyku Koszalin, z którego po sezonie 2015/2016 przeniósł się do Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zadebiutował 19 maja 2019 r. w wygranym 3:0 spotkaniu z Cracovią. Bardziej regularne występy ekstraklasowe przyniósł mu sezon 2020/21, w którym ze swoje grudniowe mecze ligowe otrzymał tytuł Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego. Rok 2021 to również debiut w reprezentacji Polski (drugi najmłodszy polski debiutant w historii) oraz miejsce w kadrze narodowej na EURO 2020.

Kacper w materiale wideo ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest jego koszulka meczowa.

koszulka_kozlowski_srodtekst (1).jpg

Poznajmy bliżej Kacpra Kozłowskiego:

Regulamin konkursu poniżej.

 Aleksandra Kalinowska
Ekspert w PKO Banku Polskim