#KandydatNaGwiazde – Karol Niemczycki

Zapraszamy na najnowszy odcinek naszego cyklu wideo #KandydatNaGwiazde, w którym Karol Niemczycki ogłasza konkurs dla kibiców Cracovii.
około min czytania

W tym sezonie status młodzieżowca przysługuje zawodnikom z polskim obywatelstwem, urodzonym w 1999 roku i młodszym. Piłkarze spełniający oba te kryteria mogą się jednocześnie ubiegać o nagrodę Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego. Trójka kandydatów – wraz z laureatem - wybierana jest na podstawie statystyk, zachowania w meczach oraz postawy pozaboiskowej.

Kolejny odcinek naszego cyklu wideo poświęcony jest bramkarzowi Cracovii Karolowi Niemczyckiemu! Poznajcie bliżej golkipera, który za swoje październikowe występy otrzymał tytuł #MlodziezowiecMiesiaca PKO Bank Polski

kandydat_Artboard - srodek.png

Karol Niemczycki. Rocznik 1999. Urodzony w Krakowie, przez niemal całe dzieciństwo związany z tamtejszymi zespołami juniorskimi, między innymi Garbarnią i Cracovią. Sezony 2017/2018 i 2018/2019 spędził w Holandii, gdzie w barwach NAC Breda zadebiutował w seniorskiej piłce. Następnie w ramach wypożyczenia wrócił do Polski – w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice rozegrał 29 meczów. W sierpniu 2020 roku małopolski klub zdecydował się na wykup młodego golkipera, który jeszcze tego samego miesiąca trafił do Cracovii. Tam od początku sezonu 2020/2021 wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie Pasów, a za swoje październikowe występy w lidze został nagrodzony tytułem Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego. 

Karol w materiale wideo ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest koszulka meczowa z jego autografem:

koszulka Art-srodek.png

Poznajmy bliżej Karola Niemczyckiego! Zapraszamy.

KNG_film_1_ (1).png

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Aleksandra Kalinowska
Ekspert w PKO Banku Polskim