8. kolejka PKO Ekstraklasy

2019-09-13, 19:00
Zwolnienie dwóch trenerów, masowe pozyskiwanie i sprzedawanie zawodników – sporo działo się w ostatnich dniach w PKO Ekstraklasie. Jakie przełożenie będzie mieć to na zbliżającą się 8. kolejkę?
około min czytania

Ben van Dael zwolniony z Zagłębia Lubin, a Gino Lettieri oficjalnie odsunięty od pracy z pierwszym zespołem Korony Kielce. Tomasz Jodłowiec przechodzący z Legii Warszawa do Piasta Gliwice, a Sandro Kulenović odchodzący do Dinama Zagrzeb. Nando Garcia zawodnikiem Arki Gdynia (pozyskany z hiszpańskiego Extremadura UD). Jaroslav Mihalik wypożyczony z Cracovii do Lechii Gdańsk. Rafał Kurzawa wracający do Górnika Zabrze z francuskiego Amiens. Jarosław Jach piłkarzem Rakowa Częstochowa. To tylko kilka z ostatnich zmian i transferów w PKO Ekstraklasie.

Jeśli dołożymy do tego popis napastnika Legii Jarosława Niezgody (trzy bramki strzelone Rakowowi), historyczną (po 13 latach) wygraną Cracovii z Lechem w Poznaniu czy grad goli w Krakowie (Wisła pokonała Zagłębie Lubin 4:2), to miniony tydzień można uznać za co najmniej ciekawy.

Co czeka nas w najbliższy weekend? Zapraszamy na 8. kolejkę PKO Ekstraklasy!