Konkurs „Pobiegnę z...”

Sezon biegowy 2021 można uznać za zakończony. Imprez wspieranych przez PKO Bank Polski było w tym czasie kilkadziesiąt. Wystartowały w nich tysiące zawodników. Teraz Ty weź udział w konkursie „Pobiegnę z...”. Do wygrania jest 15 gadżetów biegowych.
około min czytania

Biegi na 5 km, 10 km, półmaratony, maratony... Zawodów sponsorowanych przez PKO Bank Polski odbyło się 2021 r. kilkadziesiąt. Wzięły w ich udział tysiące zawodników. Powodów mieli wiele: chęć sprawdzenia się, sportowej rywalizacji czy wsparcia potrzebujących w ramach akcji charytatywnej „biegnę dla...” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego. Część osób startowała z członkami rodzin, przyjaciółmi, znajomymi i trenerami. Inni wiernie im kibicowali.

Nie wszyscy jednak rywalizowali w biegach masowych. Wiele osób po prostu ćwiczyło bieganie w okolicach swojego miejsca zamieszkania czy podczas urlopów.

„Pobiegnę z...”

Weź udział w naszym konkursie „Pobiegnę z...” i wyjaśnij, kim jest osoba, z którą chciałabyś/chciałbyś biegać i dlaczego właśnie ona. Nie musisz przy tym biegać. Możesz wskazać kogoś, z kim chciałbyś to robić lub wziąć udział w zawodach, jeśli uprawiałbyś tę dyscyplinę sportu.

Odpowiedź (maksymalnie 600 znaków ze spacjami) wyślij na adres bankomania@pkobp.pl, wpisując w tytule „Pobiegnę z...”. Autorów najciekawszych 15 odpowiedzi nagrodzimy gadżetami biegowymi. Konkurs trwa od 24.11.2021 r. od godziny 16.00 do 29.11.2021 r. do godziny 23:59.