Najbardziej wpływowe kobiety polskiego sportu 2021

8 marca już po raz drugi ukazała się lista 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polskim Sporcie. Tym razem redakcja Sport Marketing wraz ze Stowarzyszeniem Sport Biznes Polska wyróżniła osiągnięcia, a także pracę kobiet w polskim sporcie za 2021 rok. Wśród nich znalazły się przedstawicielki PKO Banku Polskiego.
około min czytania

Agnieszka Szymańska.jpg

14. miejsce w TOP 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Sportu zajęła Agnieszka Szymańska z Departamentu Zarządzania Marką i CSR. Agnieszka jest kierowniczką Zespołu Marketingu Sportowego, odpowiada za program „PKO Biegajmy Razem”. Jak sama mówi, jest szczęściarą, bo może zawodowo zajmować się tym, co bardzo lubi, czyli sportem. Od blisko 9 lat biega regularnie. I choć sport uprawia dla przyjemności, to w „biegowym CV” ma liczne półmaratony, maratony, a nawet ultramaratony górskie.

Aleksandra Kalinowska.jpg

W rankingu znalazła się też po raz drugi Aleksandra Kalinowska, ekspert w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej. W tym roku była na 21. miejscu, w ubiegłym roku na 25. pozycji. Aleksandra odpowiada za social media PKO Bank Polski Grajmy Razem i za ekstraklasową współpracę z klubami, mediami i spółką Ekstraklasa S.A. Prywatnie jest pasjonatką sportu, w szczególności piłki nożnej. W wolnym czasie ogląda mecze i komentuje je na swoim profilu na Twitterze.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej o plebiscycie TOP 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Sportu.