Podaruj sobie ciekawe ferie w domu

Zostajesz w domu na ferie? Możesz ciekawie spędzić ten czas. Muzyka, filmowe nowości, wciągające seriale i gry, które odkryjesz na nowo – to wachlarz możliwości, jakie daje Ci karta podarunkowa. Podaruj sobie i bliskim atrakcje bez wychodzenia z domu.
około min czytania

Dzieci nie wyjadą w tym roku na zimowisko, szaleństwa na nartach nie wchodzą w grę, a okoliczności nie sprzyjają zwiedzaniu świata – zostań w fotelu, ciesz się chwilą z bliskimi, ale kup swojej rodzinie sposób na nudę.

Co to jest karta podarunkowa

To nic innego jak odpowiednik bonu towarowego uprawniający do bezgotówkowego kupienia danej rzeczy lub usługi. Ma najczęściej formę plastikowej karty lub elektronicznego kodu. Nie można jej wymienić na gotówkę – służy więc wyłącznie do rozliczania transakcji. Jeśli jednak cena wybranego produktu lub usługi jest wyższa niż znajdujące się na karcie środki, mamy możliwość jej doładowania. Większość kart podarunkowych ma termin ważności i jest to najczęściej 12 miesięcy. Daje to więc dużą swobodę w realizacji, ponieważ obdarowany będzie mógł spokojnie wybrać termin dopasowany do siebie. Co istotne – taka karta bywa zabezpieczona odpowiednim PINem i posiada mechanizm blokujący, więc osoba niepowołana nie może nią zapłacić.

Dostajesz i decydujesz!

Karta podarunkowa stała się nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu można wybrać usługę według indywidualnych preferencji. Jednak, aby tak się stało, musimy najpierw zdecydować, gdzie ją kupić. A wachlarz możliwości jest obecnie naprawdę szeroki! Karty podarunkowe stały się bardzo popularne i możemy je kupić praktycznie wszędzie – począwszy od sklepów odzieżowych, jubilerskich, po drogerie czy księgarnie.

Korzyści więcej niż myślisz

Aż 84 proc. Polaków uważa, że karty podarunkowe mogą być atrakcyjnym prezentem – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Opinii IQS. Dlaczego więc nie obdarować nim siebie i bliskich? Przede wszystkim oszczędzamy dzięki temu swój czas. Nie musimy spędzać wielu godzin na zastanawianiu się, co robić w domu.

Karty podarunkowe iPKO

W serwisie internetowym iPKO możemy kupić karty podarunkowe do platform z muzyką, filmami, serialami i grami m.in.: CDA Premium, Allegro, Xbox, Spotify i Netflix. Dzięki nim możemy korzystać z rozrywki w dowolnie wybranym przez nas miejscu i czasie. Wystarczy zalogować się do serwisu iPKO, wybrać kartę podarunkową, określić kwotę i dobrać zakup do obdarowanej osoby.

Karty podarunkowe są gwarancją zadowolenia, bowiem ostatecznie to osoba obdarowana zdecyduje, jak ją wykorzysta. A w końcu nikt nie zna nas tak dobrze, jak my sami...

Michalina Nowak