„Dziecięce wakacje” z PKO Kontem Dziecka

Wakacyjna przygoda nie musi skończyć się wraz z urlopem. Jeśli mamy dobre konto, co roku możemy czerpać z niego korzyści i wyjeżdżać tam, gdzie chcemy. Skorzystajmy więc z promocji i przy okazji wygrywajmy nagrody. Polecamy kilka miejsc na wakacje z dziećmi.
około min czytania

Co roku zastanawiamy się, gdzie wybrać się na rodzinny urlop. Nie jest to proste, bo zarówno dzieci jak i dorośli mają swoje oczekiwania. Planując rodzinny wyjazd pomyślmy przede wszystkim o najmłodszych – wybierzmy z nimi tam, gdzie będą mieli dużo atrakcji.

Wakacje nad morzem z dzieckiem

Jednym z pomysłów jest odpoczynek nad Bałtykiem. Można wybrać się chociażby do ośrodka Domki tropicana family położonego zaledwie 950 m od morza w Dąbkach. Okolica wyróżnia się piękną plażą i wspaniałymi sosnowymi lasami.

domki_tropicana_family.jpg

Jeśli to nie zainteresuje dzieci, skusi je na pewno Mini Club z dwupoziomowym Małpim gajem, suchym basen z piłeczkami czy kino letnie. Do dyspozycji jest także plac zabaw na piasku plażowym z huśtawkami i konstrukcjami do wspinania.

W miesiącach wakacyjnych oraz w długie weekendy główną atrakcją są zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów, którym towarzyszą cyrkowcy i klauni. Niespodzianki animacyjne przygotowano również na wrzesień.

Wakacje z dzieckiem

Zamiast nad morze, możemy ruszyć na Mazury albo na południe Polski. To dobre kierunki na wakacyjny wypad – nie tak oblegane, z niższymi cenami.

  1. Zalesie Mazury – to miejsce, gdzie dla całej rodziny, w którym dzieci będą zachwycone. Jest tu minizoo, basen rekreacyjny, trzy place zabaw (w tym Bajkolandia czyli 200 m2 dziecięcych atrakcji pod dachem). Do tego przez cały rok realizowany jest program animacyjny. Zgodnie z filozofią active większość zabaw dla dzieci to autorskie programy oparte na aktywnościach sportowo-ruchowych. Niedaleko, dla starszych dzieci, znajduje się tor kartingowy, a dla pociech, które chciały być pasowane na rycerza, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem i wiele zamków.

    ZalesieMazuryActiveSPAwakacje220.jpg

  2. Ciekawą propozycją jest Magiczny zakątek Bałtów niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego. Doskonały na wypady po okolicy, gdzie aż roi się od atrakcji dla dzieci. Jest tu park dinozaurów – pierwszy taki obiekt w Polsce, który powstał w miejscu, gdzie odkryto autentyczne ślady tych zwierząt. Znajdziemy też park linowy i Sabatkrajno – park rozrywki i miniatur. To miejsce, z którego dzieci nie będą chciały wyjść – z kinem 6D i lunaparkiem.

  3. Nieopodal Duszników-Zdrój znajduje się Zieleniec, a w nim Vital & SPA Resort Szarotka. Hotel jest znany z zajęć z dziećmi. Na najmłodszych czekają: wewnętrzny plac zabaw z basenem z kulkami, zewnętrzny plac zabaw z trampoliną oraz basen z brodzikiem. W czasie, kiedy najmłodsi będą bawić, dorośli mogą odwiedzić spa albo strefę wellness.

  4. Szarlotka-lepsze.jpg

Weekend z dzieckiem

Jeśli nie uda nam się wyjechać na wakacje na tydzień czy dwa, zawsze możemy zorganizować weekendowy wyjazd z dziećmi. Piątek, sobota i niedziela spędzone z rodzicami na zabawach, aktywnym wypoczynku czy zwykłym leniuchowaniu będą także atrakcyjne dla pociech. Wolne miejsca w hotelach, pensjonatach czy domkach letniskowych wciąż są dostępne.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy właśnie na wakacjach, czy też dopiero się na nie wybieramy albo już z nich wróciliśmy, możemy wziąć udział w letniej promocji PKO Banku Polskiego. Od 9 lipca do 24 lipca (lub do wyczerpania puli 500 nagród) trwa akcja ,,Dziecięce wakacje” promująca PKO Konto Dziecka online. Jak zdobyć w niej nagrody? Dwie e-karty o wartości 50 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym H&M mogą otrzymać ci, którzy spełnią warunki promocji. Wystarczy:

  • otworzyć dziecku PKO Konto Dziecka;
  • wpłacić na PKO Konto Dziecka minimum 50 zł;
  • wypełnić formularz rejestracyjny na stronie;
  • wyrazić odpowiednie zgody

Więcej szczegółów na pkobp.pl/100-na-wakacje.

Joanna Kozłowska