Konto Pierwsze z modną promocją

Ma 14 lat i ponad 180 cm wzrostu. Rozmiar jego stopy już dawno przekroczył numer 45. Jego rodzice co roku kompletują mu co najmniej trzy stroje galowe. Ten z rozpoczęcia roku szkolnego, na apel z okazji 11 listopada jest już za mały, a gdy należy ubrać się odświętnie na zakończenie roku szkolnego, rękaw białej koszuli sięga zazwyczaj do łokcia. Pozornie spore życiowe doświadczenie. Poznaj Kubę. On czuje się już prawie dorosły. Czego potrzebuje? Własnego kąta i konta… w banku.
około min czytania

Kasę zbiera głównie na wyjścia z kumplami do kina i „na kebsa”. – Kupuję też skiny (postaci w grze – przyp. aut.) i bilety na mecze – mówi Kuba. Niedawno był w Poznaniu na targach gier. Wydał tam wszystko, co miał. Nie chce ciągle prosić rodziców, bo „sępią”. Póki uczy się dobrze, od dziadka dostaje kieszonkowe – pięć dych na miesiąc. Stara się coś odłożyć, rzadko szasta.

Matka marudzi, że szybko rosnę i ciągle potrzebuję nowych ubrań – dodaje Kuba. Wie, że ubrać i wyżywić takiego nastolatka nie jest łatwo. Chce pomóc rodzicom. Wypatrzył w necie nową ofertę na PKO Konto Pierwsze. Jak teraz założy rachunek, dostanie dwie karty podarunkowe na 50 „zeta” każda do H&M. Ma czas do 6 grudnia.

Rodzice wiedzą, że doskonale sobie poradzi z korzystaniem z konta. Obsługę aplikacji mobilnych ogarnia lepiej niż oni. Jak marudzą, że za dużo siedzi przy kompie, mówi im, że należy do „digital natives”, czyli osób, które od dziecka mają kontakt z nowymi technologiami i „sorry, ale tego nie zmieni”. W sumie to najwyższy czas, żeby wykorzystać jego technologiczny talent również do zarządzania pieniędzmi.

Tylko rodzice mogą otworzyć Kubie PKO Konto Pierwsze. Aby to zrobić i wziąć jednocześnie udział w promocji, muszą przejść cztery proste etapy:

  1. Otworzyć dziecku PKO Konto Pierwsze z kartą do konta Visa.
  1. Wyrazić odpowiednią zgodę. Sprawdź, jak to zrobić online.
  2. Zgłosić swój udział w promocji, rejestrując się przez formularz.
  3. Zrobić minimum 1 płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta.

Nagrodami w promocji są dwie e-karty (w formie kodów elektronicznych) o wartości 50 zł każda na zakupy w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym H&M (zakupów w H&M z użyciem e-kart można dokonać do 30 czerwca 2020 r.).

UWAGA: Uczestnikiem promocji jest rodzic. On również (na moment wydania nagrody) musi mieć rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w PKO Banku Polskim oraz dostęp do serwisu internetowego iPKO. Wszystkie szczegóły Kuba znalazł na stronie promocji. Już zapoznał się z regulaminem. Bądź jak Kuba!

Aleksandra Pietruczuk