„Z dziećmi warto się liczyć!”. 100 złotych przy założeniu konta dla dziecka

To był strzał w 10! Jesienna promocja „Z dziećmi warto się liczyć” doczekała się drugiej odsłony. Wiosną znów do zdobycia są karty podarunkowe do Empiku i Smyka.
około min czytania

Aby spełnić warunki promocji i otrzymać nagrodę należy do 31 marca otworzyć dziecku PKO Konto Dziecka, a do niego wyrobić kartę PKO Junior (wydaną w formie tradycyjnej i oznaczoną symbolem Visa) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą debetową Visa. Następnie (również do końca marca) rodzic powinien zarejestrować się na stronie promocji. Później wystarczy już tylko do 16 kwietnia wykonać 2 transakcje bezgotówkowe nowowydaną kartą. To wszystko! Do zdobycia jest 1400 kart do Empiku i 1400 do Smyka.

miarka (1).jpg

Ważne:

  • Rodzic, który zakłada konto dla dziecka musi posiadać swoje również w PKO Banku Polskim. Otwierany rachunek dla dziecka musi być z kolei jego pierwszym kontem w PKO Banku Polskim.

W dobie zdalnej nauki dodatkowe 100 zł na wydatki w sklepach Smyk lub Empik z pewnością się przyda.

Kiedyś rodzice kupowali dzieciom świnki-skarbonki, by nauczyć je oszczędzania i umiejętnego gospodarowania pieniędzmi. Dziś, gdy dzieci i nastolatki są niemal „zrośnięte” ze smartfonem i komputerem, lepszymi do takiej edukacji narzędziami są: konto w banku, karta i aplikacja mobilna. Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza, że teraz, oprócz wygody w zarządzaniu pieniędzmi i wartości edukacyjnej naszych kont, oferujemy dodatkową korzyść finansową – 100 złotych w postaci karty podarunkowej. Można je dobrze wydać na rozwijanie dziecięcych pasji i zainteresowań – podkreśla Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego.

Nagrodą za założenie PKO Konta Pierwszego jest e-karta prezentowa do empik.com o wartości 100 zł, a za założenie PKO Konta Dziecka elektroniczna karta podarunkowa o wartości 100 zł do sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego Smyk.

Oprócz nagród, które można wydać na potrzeby dzieci, dodatkową korzyścią jest nauka. Dzięki korzystaniu z dziecięcej i młodzieżowej bankowości pod okiem rodziców, młodsze i starsze pociechy mogą wejść w świat finansów, uczyć się odpowiedzialności za posiadane pieniądze i zdobywać podstawy wiedzy zarządzania nimi. To umiejętności, które w dorosłym życiu z pewnością będą procentować.

Szczegóły i regulamin promocji TUTAJ.

Trochę historii:

  • PKO Bank Polski był pierwszym bankiem na polskim rynku, który przygotował ofertę kont dla dzieci z przeznaczonym specjalnie dla nich serwisem transakcyjnym i aplikacją mobilną. Serwis PKO Junior jest dostępny od lipca 2013 r. (aplikacja od maja 2016 r.) i był uruchomiony jako jeden z pierwszych na świecie serwisów bankowości internetowej dla najmłodszych i zarazem kompleksowy program edukacji finansowej.