Odbierz 15% rabatu na zakupy w Deichmann z PKO Płacę później!

Wiosenne słońce korci, by wyjść na długi spacer. Ale przydałyby się nowe buty? Dobrze się składa, bo w PKO Banku Polskim możesz skorzystać z wiosennej promocji i odebrać 15 proc. rabatu na zakupy w sklepie internetowym Deichmann! Zapłacić możesz później.
około min czytania

Czasami życie pisze scenariusze, w których przypływy gotówki nie spotykają się z bieżącymi potrzebami. A te nie zawsze mogą zaczekać. Na szczęście płatności za zakupy mogą. Dzięki usłudze PKO Płacę później płatności odroczysz nawet do 30 dni. Dodatkowo, dla nowych klientów do końca marca mamy kupon zniżkowy do sklepu internetowego Deichmann.

PKO Płacę Później – prosto i korzystnie

Jak skorzystać z promocji? Oto krótki przewodnik „krok po kroku”:

  1. Aktywuj bezpłatnie PKO Płacę później. Jest to usługa, która pozwala na odroczenie płatności za zakupy online i w sklepach stacjonarnych.
  2. Podpisz umowę o limit płatniczy.
  3. Skorzystaj z usługi. Z PKO Płacę później możesz płacić w sklepach internetowych z użyciem BLIKA lub stacjonarnych z użyciem BLIKA lub iPKO. Minimalna kwota to 50 zł.
  4. Wyraź zgodę na marketing elektroniczny. To warunek otrzymania rabatu.
  5. Odbierz kod rabatowy. Kod dostaniesz na Twoją skrzynkę pocztową w serwisie iPKO lub w powiadomieniu w aplikacji IKO do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Promocja PKO Płacę później i Deichmann – co musisz wiedzieć

  • Promocja trwa do 31.03.2024 r.
  • Kod rabatowy obejmuje nieprzeceniony asortyment i nie łączy się z innymi promocjami.
  • Minimalna kwota zakupów z kodem rabatowym to 180 zł.
  • Kod rabatowy jest ważny do 31.05.2024 r.

Szczegóły promocji i regulamin znajdziesz na stronie PKO Banku Polskiego: https://www.pkobp.pl/klient-indywidualny/promocje