Skuś się na skuter z… Mini Ratką

Dobra pogoda sprzyja jeździe na dwóch kółkach. Skuter jest świetną opcją w zakorkowanym mieście. To nie auto, więc nie wymaga dużej inwestycji. Zobacz jak łatwo z Mini Ratką można wygodnie podróżować do pracy.
około min czytania

Asortyment skuterów i motorowerów jest bardzo duży. Możemy kupić pojazd nowy lub używany. To zdeterminuje nasz budżet. Skutery z niewielkim przebiegiem znajdziemy już za 2 tys. zł, a nawet taniej. Tu jednak zalecamy ostrożność i wybór pewnego źródła, bo podobnie jak z samochodami mogą czekać nas niemiłe niespodzianki w postaci wyeksploatowanego jednośladu, co oznacza wydatki na remonty.

Nowe skutery są oczywiście droższe – zapłacimy za nie od ok. 7 do 40 tys. zł. Górna granica to już cena małego miejskiego auta. Oto kilka wybranych modeli.

 1. Yamacha Aerox 4: od 12 900,00 zł
  Model stworzono z tym samym, bezkompromisowym podejściem, jak w przypadku motocykli supersportowych z legendarnej serii R. Emocje wliczone w cenę.
 2. Junak 607: 5199 zł
  Dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażera, precyzyjne przednie oraz komfortowe tylne zawieszenie, a także spory schowek. To zdecydowanie jedna z najbardziej praktycznych propozycji klasy 50 ccm, w dodatku w przystępnej cenie.
 3. Peugeot Speedfight 4: od 10 590 zł
  Piękna propozycja znanej marki motoryzacyjnej. Jeden z niewielu producentów oferujących dwusuwowe skutery o pojemności 50 ccm. Spełniają one również wymogi Euro 4. Ciekawy dizajn i dobre prowadzenie. Skuterowa propozycja z wyższej półki.
 4. 4. Vespa Sei Giorni II Edition: od 12 500 zł
  Model upamiętniający zwycięskie wyczyny Vespy Sport „Sei Giorni”. Został skonstruowany do wyścigu Sei Giorni Internazionale di Varese’51, w którym zdobyła 9. złotych medali. Skuter zdecydowanie dla konesera. 

Planujesz zostać właścicielem jednośladu? Co zrobić, by zrealizować swój cel? Skorzystaj z pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim z RRSO 7,22 proc. 

Dla kogo jest pożyczka gotówkowa?

 • dla osób, które nie zaciągnęły pożyczki lub kredytu w PKO Banku Polskim
 • nie jest konieczne posiadanie konta w PKO Banku Polskim

Kiedy otrzymam środki?

 • pieniądze na koncie pojawią się nawet w dniu złożenia wniosku

Jakie są zalety oferty?

 • 0 zł za wcześniejszą spłatę
 • możliwość zawieszenia spłaty: nawet 3 miesiące wakacji kredytowych

Jak długo będę spłacać pożyczkę?

 • pożyczka gotówkowa ze spłatą od 2 do 12 miesięcy

W takiej wersji nasza pożyczka będzie oprocentowana na 7,22 proc. Wysokość raty zależy od kwoty pożyczki i okresu jej spłaty – możemy to oszacować na stronie internetowej Banku, dzięki kalkulatorowi pożyczki gotówkowej.

Druga opcja to sprawdzenie, czy w IKO nie czeka przygotowana już specjalnie dla nas oferta pożyczki. Wniosek o nią od razu złożymy w aplikacji mobilnej.

Natomiast osoby, które już korzystały z pożyczki w PKO Banku Polskim, mają do dyspozycji:

 1. pożyczkę gotówkową przez internet w kwocie do 200 tys. zł
 2. z okresem kredytowania od 1 do 96 miesięcy
 3. z oprocentowaniem 9,9 proc.

Aleksandra Pietruczuk