Premiera książki „Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego”

Książka „Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego” trafiła do sprzedaży. Publikacja pokazuje wybrane wątki związane z trwającą od ponad dekady głęboką transformacją PKO Banku Polskiego: od papierowego do firmy technologicznej z licencją bankową. Jej wydawcą jest ICAN Institute.
około min czytania

Głównymi bohaterami książki są tysiące pracowników PKO Banku Polskiego, którzy aktywnie uczestniczą w głębokich zmianach organizacji. Rolę narratora opowiadającego historię pełni Zbigniew Jagiełło.

„Od skarbonki do chmury, czyli historia transformacji PKO Banku Polskiego” to książka, którą nosiłem w sobie od kilku lat. Widziałem ogrom zmian, które udało się osiągnąć w PKO Banku Polskim i chciałem, aby ta wspaniała historia setek menedżerów oraz tysięcy pracowników została opisana – powiedział Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

 Jak napisał jeden z recenzentów książki, przedstawione w niej historie są niezwykle pozytywne i optymistyczne, dają wiarę w ludzi i możliwości sprawcze oraz udowadniają, że można robić rzeczy niemożliwe. Sama książka jest też bardzo szczera i pokazuje fascynującą historię przemiany firmy: od słabej i nieefektywnej do wielkiej, nowoczesnej i podziwianej.

Książka miała swoją premierę podczas X Europejskiego Kongresu Finansowego. Można ją kupić w sklepie internetowym wydawcy, zarówno w formie tradycyjnej jak i w formie e-booka.

Zachęcamy do lektury!