#zostańwdomu, na bank się rozerwiesz!

Epidemia koronawirusa sprawiła, że cały świat się zatrzymał. Zostaliśmy w domach, zyskaliśmy sporo czasu. Warto poświęcić go na zabawę z dziećmi, rozwijanie swoich pasji, ale też na zwyczajny odpoczynek. Dzięki temu, gdy nadejdzie moment bezpiecznego wyjścia z domu, będziemy naładowani pozytywną energią.
około min czytania

Dziś bez wychodzenia z domu skorzystać można z olbrzymiego wachlarza możliwości dostępnych online. To m.in. pakiet rozrywki w PKO Banku Polskim. Miłośnicy kina czy seriali mogą wybrać Netflix czy CDA Premium, audiofilom spodoba się dostęp do Spotify Premium, fani gier komputerowych mogą wybrać z ofert Playstation, Xbox i Nintendo. Do wyboru są też Allegro, Office czy Google Play. 

Szybko i bez ryzyka

– Transakcje poprzez serwis iPKO są bezpieczne – to bardzo ważne dla klientów. Kupujący nie ryzykuje, że karta podarunkowa nie będzie działać. Serwis iPKO pozwala szybko i sprawnie zrealizować zakupy. Strona jest przejrzysta, a płatność realizowana natychmiast – mówi Piotr Kilimnik, doradca klienta w Oddziale 2 PKO Banku Polskiego w Warszawie – Obecnie dostępne są karty do: Netflix, Xbox, Xbox GamePass, Xbox Live Gold, Xbox GamePass Ultimate, Nintendo eShop, Spotify Premium, PlayStation Network, PlayStation Plus, Google Play, Microsoft Office, a także Allegro i CDA Premium.

Kup kod w iPKO!

Zakupu można dokonać online. Po zalogowaniu do serwisu iPKO wybierz w Menu zakładkę Transakcje, a następnie Doładowania. Później wejdź w opcje Karty podarunkowe. Wybierz wśród dostępnych kart. Określ kwotę zakupu i zatwierdź transakcję kodem jednorazowym lub innym narzędziem autoryzacyjnym. Kartę podarunkową otrzymasz na adres e-mail wskazany w formularzu oraz zobaczysz w sekcji Karty w serwisie internetowym iPKO.

Ciesz się rozrywką w domu

Wiadomość z kodem doładowującym dostaniesz natychmiast po sfinalizowaniu transakcji. Możesz więc od razu zacząć odkrywać świat filmów, seriali, muzyki czy gier. Na liście kart podarunkowych iPKO zostanie ślad po transakcji, zatem zakup kolejnego doładowania zajmie ci dosłownie kilka sekund.

Kod do logowania w prezencie

  • Zbliżają się urodziny kogoś bliskiego? Nie szkodzi, że nie odwiedzisz go z tej okazji. Spraw mu prezent zdalnie, kupując kartę podarunkową z rozrywką w PKO Banku Polskim. Możesz to zrobić online i przekazać bliskiej osobie kod do logowania w wybranym serwisie rozrywkowym.

Olga Kobylańska