Co zawierają pakiety startowe 5. PKO Biegu Charytatywnego?

Pakiety startowe na 5. Bieg Charytatywny zawierają to, czego 14 września będą potrzebować biegacze – specjalną koszulkę z grafiką 5. PKO Biegu Charytatywnego wyprodukowaną przez „4F”, wodę Staropolankę oraz zdrowy i pożywny baton firmy „Zmiany Zmiany”. Uczestnicy PKO Biegu Charytatywnego Młodych znajdą w nich również maskotkę. Po zawodach każdy z uczestników otrzyma niepowtarzalny medal, którego kształt przypomina lekkoatletyczną bieżnię.
około min czytania

Wszyscy zawodnicy zapisani na 5. PKO Bieg Charytatywny otrzymają pakiet biegowy, przygotowany wspólnie z partnerami PKO Banku Polskiego. Pakiety będą zawierać: numery startowe, pamiątkowe koszulki techniczne marki 4F, zdrowy i pożywny baton energetyczny firmy „Zmiany Zmiany” i napój – wodę Staropolankę. Uczestnicy PKO Biegu Charytatywnego Młodych otrzymają dodatkowo maskotkę.

Pakiety startowe dla całej drużyny w Biurze Zawodów będą odbierali w dniu zawodów kapitanowie drużyn lub osoby upoważnione przez nich na piśmie. Biuro będzie znajdować się na terenie stadionów w każdej z dwunastu lokalizacji. Odbiór możliwy będzie w godzinach 8.00-9.30.

Wyjątkowe koszulki dla uczestników

Na oryginalnych koszulkach 5. PKO Biegu Charytatywnego znalazła się grafika, przedstawiająca biegaczy na tle charakterystycznych budynków miast, w których odbędzie się bieg. Koszulki zostały wykonane przez partnera technicznego zawodów – markę 4F.

Koszulka-800.jpg

Mam nadzieję, że koszulki będą dla uczestników biegu miłą pamiątką. Są lżejsze niż poprzednie i mają płaskie szwy, co minimalizuje ryzyko otarć. Odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała jest bardzo efektywne. Po zawodach uczestnicy będą mogli używać tych koszulek do prywatnych treningów – powiedziała Monika Coś, Senior Sports Marketing Account Executive w firmie 4F.

– Koszulki PKO Biegu Charytatywnego zawsze są wysokiej jakości i bardzo ładnie wyglądają. Zawsze odczuwam wielką satysfakcję, kiedy widzę w nich biegaczy, trenujących na ulicach Warszawy, między kolejnymi edycjami Biegu – dodaje Małgorzata Głębicka, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego.

Medale dla uczestników

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą 5. PKO Bieg Charytatywny, otrzymają pamiątkowe medale kształtem przypominające lekkoatletyczną bieżnię. Ich rozdanie nastąpi tuż po zawodach.

Pomagamy w szczytnym celu

  • Przypomnijmy, że PKO Bieg Charytatywny to ogólnopolska inicjatywa PKO Banku Polskiego, która od pięciu lat odbywa się we wrześniu na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach kraju. W tym roku członkowie sztafet wystartują w sobotę 14 września o 10.00, w: Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu

Nowością tegorocznej edycji będą rodzinne pikniki, które w każdej z 12 lokalizacji wystartują o godzinie 11.00

Marek Wiśniewski