Pracując w Contact Center pomagasz innym każdego dnia!

Dynamiczna, przebojowa, nie bojąca się nowych wyzwań. Klaudia Sajda jest przekonana, że w kwestiach zawodowych nic nie satysfakcjonuje bardziej niż uśmiech i zadowolenie w głosie klienta, któremu udało się pomóc. A taką możliwość daje jej na co dzień praca w Contact Center PKO Banku Polskiego.
około min czytania

Jak znalazłaś się w Contact Center PKO Banku Polskiego?

Przeglądałam oferty pracy na jednej z internetowych stron. Praca w banku od zawsze mnie interesowała. Opis pracy na stanowisku młodszego dysponenta doskonale wpisywał się w to, czego poszukiwałam. Nie zastanawiając się złożyłam CV i szybko dostałam telefon z informacją o rozmowie kwalifikacyjnej. Później dowiedziałam się, że moja kandydatura została zaakceptowana.

Pamiętasz swoje pierwsze dni w nowej pracy?

Tak. Na początku przeszłam kilkutygodniowe szkolenie, które pozwoliło mi szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy. Przez cały ten okres byliśmy pod opieką trenerów, na których wsparcie, pomoc oraz wiedzę merytoryczną mogliśmy liczyć. Dzięki prowadzeniu szkolenia przez kilku trenerów miałam możliwość poznania różnorodności metod szkoleniowych, co było dla mnie szansą na lepsze i szybsze przyswojenie niezbędnych informacji

Co najbardziej cenisz w swojej pracy?

Możliwość rozwoju i to, że co dzień uczę się czegoś nowego. Wiedza, którą zdobywam, jest bezcenna. Ważną zaletą jest również jej elastyczność rozumiana jako możliwość pracy w różnych godzinach. Daje mi to duży komfort, umożliwiając łączenie pracy ze studiami oraz życiem prywatnym.

klaudia-sajda

Co w Twojej pracy motywuje Cię do działania?

Jest wiele czynników, poczynając od tych związanych z możliwością zdobycia wiedzy, poprzez walory finansowe, a kończąc na kwestiach dotyczących pomagania innym. Nic nie satysfakcjonuje bardziej niż uśmiech i zadowolenie w głosie klienta, któremu udało mi się pomóc rozwiązać jego problem.

Jakie było najtrudniejsze wyzwanie związane z pracą w Contact Center PKO Banku Polskiego?

Na początku takim wyzwaniem było szerokie spektrum spaw i problemów z jakimi kontaktują się ze mną klienci. Zakres wiedzy, który trzeba przyswoić, może w pierwszej chwili przyprawiać o mały zawrót głowy, ale jest to sytuacja przejściowa. Wraz z upływem czasu wyzwanie przestaje być wyzwaniem, a staje się jedynie kolejną zdobytą umiejętnością.

A jakie było najzabawniejsze wydarzenie związane z pracą?

Pamiętam, jak po jednej ze skończonych rozmów i udzieleniu pomocy klientowi usłyszałam, że jego radość jest tak wielka, że jakby mógł, to by mnie uścisnął i zaprosił na kawę. Kilka słów, które potrafiły „zrobić dzień”.

Czy jest taki dzień, który pamiętasz szczególnie?

Szczególnie pamiętam dzień, kiedy pierwszy raz odebrałam telefon od klienta potrzebującego pomocy. Sytuacja, w której przyszło mi samodzielnie stawić czoła problemowi, spowodowała lekkie podenerwowanie. Jednak w momencie, kiedy udało mi się pomóc klientowi, satysfakcja i zadowolenie były nieporównywalnie większe i ważniejsze od wcześniejszego stresu.

Czy Twoim zdaniem warto jest dołączyć do zespołu Contact Center?

Oczywiście! Warto to zrobić, bo praca w Contact Center jest szansą na zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie obsługi klientka. Daje też możliwość poznania wspaniałych ludzi. Praca w Contact Center jest świetnym wyborem dla każdego, kto stawia na siebie i swój rozwój. Jeżeli chcesz osiągnąć więcej – nie czekaj, przyjdź, sprawdź, a na pewno zostaniesz na dłużej.

 Alicja Pietruczuk 

 

#ZajmijStanowisko w Contact Center

  • Jeżeli lubisz rozmawiać i potrafisz słuchać, cenisz współpracę i dobrą atmosferę #ZajmijStanowisko w zespole Contact Center PKO Banku Polskiego. Sprawdź dostępne oferty pracy w Lublinie, Rzeszowie lub Łodzi, znajdziesz je na stronie Kariera tutaj.
  • O pracy w Contact Center czytaj także na Bankomanii: „Bądźmy w kontakcie!”.
  • Posłuchaj podcastu Blisko klienta, czyli Contact Center.