Nowy konkurs na Instagramie – weźcie udział w obchodach Roku Lema!

Czy piękno i technologia mogą iść ze sobą w parze? Założymy się, że tak! Weźcie udział w naszym najnowszym konkursie na Instagramie i pokażcie, jak widzicie technologię jutra! Do wygrania przenośne projektory oraz kody podarunkowe do księgarni Gandalf.com.pl. Konkurs trwa do 26.09.2021 r.
około min czytania

Kto może wziąć udział w konkursie?

W naszym konkursie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy piękna, technologii i fotografii, a także wielbiciele talentu Stanisława Lema. 100. urodziny pisarza i futurysty to wielkie święto zarówno nauki jak i literatury. Konkurs „Piękno technologii” jest częścią obchodów Roku Lema.

Co można wygrać?

  • 3x projektor WANBO Youpin T2 Mini
  • 20x kod podarunkowy do wykorzystania na Gandalf.com.pl

 Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że na swoim profilu na Instagramie opublikujecie zdjęcie ukazujące piękno technologii. Do zdjęcia dodajcie #TechnologiaJutra i oznaczycie oficjalny profil @pkobp

Jak jeszcze możecie uczcić obchody Roku Lema?

Zapraszamy również do Krakowa na festiwal przyszłości - Bomba Megabitowa.

Podczas wydarzenia możecie spotkać się z nami w Centrum Kongresowym ICE oraz porozmawiać o przyszłości z wyjątkowymi gośćmi. Wręczymy również nagrody dla zwycięzców hackathonu #Hack4Lem, który pozwolił nam wspólnie zastanowić się nad rozwojem bankowości oraz konsekwencjami cyberprzemocy. Jeśli nie możecie pojawić się na Festiwalu - weźcie do rąk aparaty lub smartphony i pokażcie Waszą wizję jutra. Czekamy na Wasze zgłoszenia!