Wygraj nagrodę w konkursie z IKO i wyjedź na wakacje

Korzystając z aplikacji IKO masz teraz okazję spędzić urlop… za darmo! Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie zorganizowanym przez PKO Bank Polski oraz Wakacje.pl i wygrasz jeden z sześciu voucherów.
około min czytania

Planujesz wakacje? Co powiesz na dodatkowe 5 tys. zł?! Możesz je wygrać w konkursie „Wakacje z IKO”. Jeden z sześciu voucherów na tę sumę czeka właśnie na ciebie. Możesz wykorzystać go na zakup wczasów, biletów lotniczych i rezerwację hoteli w serwisie lub salonie sprzedaży wakacje.pl. Voucher jest ważny do 24 lipca 2020 r. Konkurs trwa do 11 sierpnia 2019 r. do godziny 23.59.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wykonaj przynajmniej 2 transakcje za pomocą BLIKA (z wyłączeniem przelewów) na łączną kwotę minimum 20 zł.
  2. Do 11 sierpnia wypełnij formularz na stronie Wakacje z IKO i odpowiedz w nim (w maksymalnie 1000 znaków) na pytanie konkursowe: W jaki sposób aplikacja mobilna IKO może uratować Twoje wakacje?
  3. Upewnij się, że masz aktywną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i nie odwołuj jej do dnia zakończenia konkursu.
  4. Zweryfikuj swoje dane osobowe dostępne w serwisie internetowym iPKO. Pola: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny muszą być uzupełnione.
  5. Upewnij się, że na dzień zakończenia Konkursu masz aktywną aplikację mobilną IKO i serwis internetowy iPKO.

Jak włączyć zgodę na marketing elektroniczny?

Aby włączyć zgodę na marketing elektroniczny w PKO Banku Polskim, należy wejść na naszą stronę

  1. Zaloguj się do serwisu internetowego iPKO przy użyciu loginu i hasła.
  2. Wejdź kolejno w zakładkę „Ustawienia” i „Dane osobowe”.
  3. Kliknij „Zmień informacje o zgodzie”.

Ważne! Jeden uczestnik może wygrać tylko jeden voucher na kwotę 5 tys. zł do wykorzystania na Wakacje.pl (na stronie, w salonach offline oraz telefonicznie). Można dokonać tylko jednego zgłoszenia do konkursu, każde kolejne zostanie odrzucone. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Banku oraz członkowie Komisji konkursowej, ani osoby im bliskie, przez które rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków, powinowatych do drugiego stopnia, osoby pozostające w stosunku przysposobienia i kurateli oraz osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

Aleksandra Pietruczuk

Regulamin konkursu