Wygraj #treningzmistrzem: Pawłem Januszewskim lub Sebastianem Chmarą!

Jesteś fanem biegania? Chciałbyś poćwiczyć pod okiem mistrzów? Weź udział w naszym konkursie i wygraj indywidulany trening z Pawłem Januszewskim lub Sebastianem Chmarą!
około min czytania

Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy krótko (do 300 znaków) odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego trening, nawet w pandemii, jest dla Ciebie ważny?

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi wygrają indywidulany trening z Pawłem Januszewskim (mistrzem Europy i Polski w biegu na 400 m przez płotki) lub Sebastianem Chmarą (halowym mistrzem świata, Europy i Polski w siedmioboju). Ale to nie wszystko, bo dodatkowo będą mogli zaprosić swoich znajomych na specjalne zajęcia – w czasie treningu zwycięzcy z mistrzem, instruktorzy z Biegam Bo Lubię (BBL) zadbają o formę grupy.

Natomiast pięć wyróżnionych w konkursie osób będzie mogło zrealizować prywatny, profesjonalny trening w towarzystwie instruktora z BBL. Treningi odbędą się na wskazanych przez laureatów stadionach lekkoatletycznych objętych akcją Biegam Bo Lubię, w uzgodnionych terminach.

Odpowiedzi ze wskazaniem trenera należy przesłać e-mailem, wpisując w temat „Konkurs #treningzmistrzem”, na adres: bankomania@pkobp.pl.

Konkurs trwa do końca dnia 27 maja 2020 r. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.